به گزارش اخبار به روز مرند :فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه تکریم و معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان مرند از زحمات سرهنگ علی طاحونی قدردانی کرد. علیار راستگو با بیان اینکه نیروی انتظامی ایران با سه هدف مهم و شاخص تشکیل شده، تشریح کرد: استقرار نظم و امنیت داخلی، تامین آسایش فردی […]

 

به گزارش اخبار به روز مرند :فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه تکریم و معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان مرند از زحمات سرهنگ علی طاحونی قدردانی کرد.
علیار راستگو با بیان اینکه نیروی انتظامی ایران با سه هدف مهم و شاخص تشکیل شده، تشریح کرد: استقرار نظم و امنیت داخلی، تامین آسایش فردی و جمعی، پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی مهم ترین وظایف نیروی انتظامی است.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی با توجه به اینکه در میان مردم حضور دارد بنابراین سخت ترین کار را دارد و باید برخوردهای متناسب با موقعیت ها و نوع ماموریت ها داشته باشد.

فرماندار ویژه شهرستان مرند در ادامه سخنان خود افزود : نیروی انتظامی پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی را برعهده دارد .یکی از اهداف مهم آن  استقرار نظم در جامعه اسلامی است .چرا که این همه امنیت و تامین آسایش عمومی و فردی جامعه در سایه تلاش  شبانه روزی پرسنل  نیروی انتظامی  هستیم
سرهنگ علی محمدی، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به اعتماد مردم و قدردانی آنها از نیروی انتظامی اظهار داشت: دلیل قدردانی های مردم از نیروی انتظامی وجود رهبری ولی فقیه در راس همه امور بوده و همین امر باعث افتخار همگان می باشد.
وی اضافه کرد: اعتماد و قدردانی مردم باعث افزایش هرچه بیشتر مسئولیت شده و نیروی انتظامی باید تلاش های خود را بیشتر کند.
محمدی با بیان اینکه نیروی انتظامی باید در همه امور حضور فعال داشته باشد افزود: پاسخگویی به مردم در همه حالات یکی از اصلی ترین وظایف نیروی انتظامی است.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی به بیانات رهبری در خصوص ویژگی های پلیس اشاره و خاطرنشان کرد: پلیس باید در نهایت قدرت، عطوفت داشته و در خدمت مردم باشد.
وی در ادامه بر تعامل فرماندهان نیروی انتظامی با ادارات شهرستان تاکید کرد و گفت: پرسنل نیروی انتظامی برای اسقرار امنیت و آرامش در شهر نهایت تلاش خود را انجام دهند.

در خاتمه سرهنگ کاظم دهقانب بعنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی مرند انتصاب و معرفی شد
سرهنگ کاظم دهقانی که پیش از این فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جلفا بود به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان مرند معرفی شد

photo_2016-12-20_07-18-06 photo_2016-12-20_07-18-15 photo_2016-12-20_07-18-03 photo_2016-12-20_07-18-00 photo_2016-12-20_07-17-44 photo_2016-12-20_07-17-35