جلسه کمیسیون مقابله و پیشگیری با سرقت شهرستان با حضور  اعضای کمیسیون مذکور به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.  به گزارش اخبار به روز مرند :فرماندار شهرستان دراین جلسه بر پیگیری و انجام دقیق مصوبات جلسات کمیسیون های پیشگیری که در فرمانداری برگزار میشود تاکید چنانچه این […]

جلسه کمیسیون مقابله و پیشگیری با سرقت شهرستان با حضور  اعضای کمیسیون مذکور به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.
 به گزارش اخبار به روز مرند :فرماندار شهرستان دراین جلسه بر پیگیری و انجام دقیق مصوبات جلسات کمیسیون های پیشگیری که در فرمانداری برگزار میشود تاکید چنانچه این تصمیمات وپیگیری ها به درستی انجام شود میزان ارجاع پرونده های به مراکز انتظامی وقضائی کاهش خواهد یافت.
وی همچنین خواستار اجرای برخی اقدامات پیشگیرانه و بازدارنده اولیه برای تاسیسات و تجهیزات توسط دستگاههای خدمات رسان نظیر بانک ها و طلافروشی هادر مقابله با سرقت و دستبرد شد.معاون استاندارو فرماندارشهرستان ویژه مرند گفت:موضوع سرقت یکی ازناهنجاریهایی اجتماعی است که علل وعلت آن جهت پیشگری باید مورد توجه ودقت قرارگیردومتناسب باآن درشهرستان سیاستگذاری شود ومهمترین مسئله در بحث پیشگیری از سرقت آگاه سازی مردم درخصوص نگهداری درست از مال واموال خود است.

 

آسیب شناسی کاهش سرقت ها وپیگیری موضوع آگاه سازی مردم، شناسائی نقاط آسیب پذیر وپیگیری وآزمایش بر اساس یک برنامه در آگاه سازی وپیشگیری از سرقت از تاکیدات فرماندارشهرستان برای حاضرین دراین جلسه بود.

  • DSC_0002DSC_0007 DSC_0009 DSC_0010 DSC_0012