فرماندار شهرستان ویژه مرند با تاکید بر ایجاد هم افزایی در آموزش و پرورش برای استفاده از ظرفیت های شهرستان در جهت حل مشکلات این حوزه گفت: آموزش و پرورش در مسیر اقتصاد مقاومتی حرکت کند. به گزارش اخبار به روز مرند :علیار راستگوروز گذشته  در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند  که درسالن […]

فرماندار شهرستان ویژه مرند با تاکید بر ایجاد هم افزایی در آموزش و پرورش برای استفاده از ظرفیت های شهرستان در جهت حل مشکلات این حوزه گفت: آموزش و پرورش در مسیر اقتصاد مقاومتی حرکت کند.

به گزارش اخبار به روز مرند :علیار راستگوروز گذشته  در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند  که درسالن اجتماعات  خانه معلم اداره آموزش وپرورش این شهرستان  برگزار می شد گفت :استفاده از ظرفیت خیران در حوزه آموزش و پرورش را یکی از اقدامات این حوزه در راستای اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: شهرستان مرند اقدامات خوبی برای جذب مشارکت خیران در مدرسه سازی داشته و این روند ادامه می یابد.
وی آموزش و پرورش را مهم ترین رکن جامعه دانست و گفت: دستگاه آموزش و پرورش سنگین ترین وظیفه را دارد زیرا نهادینه کردن فرهنگ سازی و آموزش آموزه های دینی در مردم از وظایف آموزش و پرورش آن جامعه است.
فرماندار مرند در مورد دریافت حق ثبت نام از دانش آموزان در مدارس اظهار کرد: هیچ مدرسه ای حق دریافت پول از دانش آموزان در زمان ثبت نام ندارد مگر این کمک به صورت داوطلبانه باشد.
راستگو در خصوص سرویس مدارس شهرستان نیز گفت: نباید برای خانواده ها در مورد سرویس مدارس سختگیری شود بلکه مدارس با سازمان تاکسیرانی و شرکت هایی که مجوز رسمی دارند قرارداد بسته و بهترین سرویس ها را با شرایط بهتر در اختیار دانش آموزان قرار دهند.