به گزارش پایگاه.خبری اخبار به روز مرند :فرماندار شهرستان ویژه مرند در چهارمین جلسه شورای اداری که روز گذشته با هدف تودیع ومعارفعه بخشداران جدید بخش مرکزی یامچی در محل فرمانداری برگزار شد ؛با بیان اینکه اولویت ما در شهرستان در کنار پیشبرد امور، اعتمادسازی است، گفت: در این راستا حضور مردم در صحنه های […]

به گزارش پایگاه.خبری اخبار به روز مرند :فرماندار شهرستان ویژه مرند در چهارمین جلسه شورای اداری که روز گذشته با هدف تودیع ومعارفعه بخشداران جدید بخش مرکزی یامچی در محل فرمانداری برگزار شد ؛با بیان اینکه اولویت ما در شهرستان در کنار پیشبرد امور، اعتمادسازی است، گفت: در این راستا حضور مردم در صحنه های مختلف، اعتماد مردم به نظام و انقلاب را نشان می دهد.

داود گرشاسبی با بیان اینکه شعار ما در شهرستان «توسعه بر بستر آرامش» است، افزود: سیاست اول ما در شهرستان در کنار پیشبرد امور به دور از جدل و ستیز، اعتمادسازی است.

وی گفت: بزرگترین دغدغه ما هنگام آغاز فعالیت در شهرستان، وجود نگاه بخشی بود که ما سعی کردیم با هم افزایی و افزایش روابط بین بخشی، در مسیر توسعه شهرستان قدم برداریم.

این مقام مسئول دولتی در ادامه ؛با اشاره به از فرصت سنجی و حل مساله اظهار داشت: باید سعی کنیم از کمترین فرصت در راستای توسعه شهرستان بهره برده و حل مساله را نیز در داخل مجموعه انجام دهیم.

گرشاسبی تاکید کرد: ضروری است مدیران شهرستان نسبت به قوانین اشرافیت داشته و با ایجاد اعتماد از کلنگ زنی بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی و نیز ورزشگاه پنج هزار نفری مرند در آینده نزدیک خبر داد و گفت: دستاوردها و موفقیت هایی که در شهرستان بدست می آید حاصل تلاش کل مجموعه است.

گرشاسبی با بیان اینکه ۱۳ کیلومتر از جاده مرند -ایواوغلی زیر بار ترافیک می رود، افزود: طی روزهای گذشته تفاهم نامه ایجاد دانشگاه فرهنگیان در شهرهای مرند و زنوز نیز امضا شده و به زودی راه اندازی می شوند.

وی گفت: تلاش ما این است در راستای تعامل و همکاری، بستر آرامی شکل داده و مسائل و مشکلات موجود را حل کنیم.

گفتنی است در خاتمه این جلسه علی نیک نفس و رضا ملکی به ترتیب بعنوان بخشداران جدید بخش مرکزی ویامچی معرفی واز خدمات بخشداران قبلی امیری راد و رضایی تجلیل شد

شایان ذکر است تقدیر از تلاشهای جهادی چهار مدیر شهرستانی :قاسم زاده ؛رئیس اداره گاز؛اسماعیلی ریاست اداره محیط زیست و مقدم زاده ؛آذر نژادشهرداران شهر زنوز و گشکسرای از سوی معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.