مزارع کشاورزی مرند شناسنامه‌دار می‌شود معاون سازمان جهاد كشاورزي اشستانو مدیر جهادکشاورزی شهرستان ویژه مرند از تداوم صدورشناسنامه بهره برداران کشاورزی، در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار صداو سيما از مرند، جلال رحیم زاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در اجرای تفاهم نامه مابین سازمان جهادکشاورزی و سازمان نظام مهندسی […]

مزارع کشاورزی مرند شناسنامه‌دار می‌شود
معاون سازمان جهاد كشاورزي اشستانو مدیر جهادکشاورزی شهرستان ویژه مرند از تداوم صدورشناسنامه بهره برداران کشاورزی، در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار صداو سيما از مرند، جلال رحیم زاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در اجرای تفاهم نامه مابین سازمان جهادکشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، برای ارائه بهتر خدمات به کشاورزان، طرح صدور شناسنامه بهره‌برداران کشاورزی از هشتم مهر ماه امسال در شهرستان مرند آغاز شده وهمچنان تداوم دارد.
وی افزود: شناسنامه‌دار کردن بهره‌برداران کشاورزی خواهد توانست برنامه‌ریزی بهتر برای افزایش بهره‌وری در بخش کشاورزی را محقق و این امر با هدف بکارگیری اطلاعات جغرافیای، به منظور تقویت فرآیند تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی استراتژیک در مقوله کشاورزی با ارزیابی تغییرات در کوتاه‌ترین زمان و با صرف کمترین هزینه برای حمایت از تولیدکنندگان این بخش انجام می‌گیرد.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان ویژه مرند ساماندهی تولیدات براساس عرضه و تقاضای مناسب به منظور تعدیل قیمت ها را از علل اصلی اجرای طرح صدور شناسنامه بهره بردارن برشمرد و گفت: طرح صدور شناسنامه بهره برداران آماربرداری دقیق باحضور دهیاران، شوراها و متولیان بخش هر روستا با استقبال مناسب مردم در حال انجام و پیگیری است.
رحیم‌زاده با تاکید به اینکه تهیه شناسنامه بهره‌برداران از جمله اقدامات مهم وزارت جهادکشاورزی برای ارائه خدمات به بهره‌برداران کشاورزی است ادامه داد:‌ با ورود اطلاعات بهره‌برداران، آمار و اطلاعات دقیقی از نوع فعالیت‌ها و تعداد آنان حاصل آمده و توان برنامه‌ریزان برای سوق دهی تولید به سمت وسوی پایداری را به صورت قابل توجهی افزایش می‌دهد.
انتهای پیام/ آ