معاون فرماندار ويژه مرند گفت: پیوند میان مردم و مسئولان افق‌های روشنی برای توسعه ملی و پایدار کشور در عرصه‌های مختلف بین‌المللی و جهانی محسوب می‌شود. به گزارش خبرنگار صداو سيما از مرند :بهرام عباسیان در حاشیه برگزاری کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان مرند در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در مرند با تأکید بر این […]

معاون فرماندار ويژه مرند گفت: پیوند میان مردم و مسئولان افق‌های روشنی برای توسعه ملی و پایدار کشور در عرصه‌های مختلف بین‌المللی و جهانی محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار صداو سيما از مرند :بهرام عباسیان در حاشیه برگزاری کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان مرند در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در مرند با تأکید بر این موضوع که مسئولان نیاید آینده مردم را در مسیر دستیابی به انتظارات تعریف شده تنها بگذارند، اظهار کرد: اجرای پروژه‌های اولویت‌دار عمرانی و خدماتی از انتظارات مردم است و در این خصوص تأمین زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی مرحله نخست اجرای پروژه‌های عمرانی باید باشد.
وی با تأکید بر ضرورت حفظ هوشیاری و درایت مدیریتی مسئولان در تحقق‌سازی سالم مجموعه خواسته‌های مورد انتظار مردم، افزود: تمام ایده‌های سیاسی و اجتماعی متفاوت در درون جامعه باید ماهیت و همسویی مناسبی با مجموعه تعالیم سازنده نظام اسلامی داشته باشند تا مقوله ساختار حقیقی خدمت خالصانه به مردم و تأمین منافع ملی کشور گرفتار خدشه‌های تفرقه آفرین نشود.
عباسیان عنوان کرد: با تحکیم پیوندهای ارتباطی میان مردم و مسئولان زنجیره‌های وارستگی و پیشرفت در بخش‌های مختلف کشور بیش از گذشته مستحکم‌تر می‌شود و افق‌های روشنی برای توسعه ملی و پایدار کشور در عرصه‌های مختلف بین‌المللی و جهانی ترسیم می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: همکاری و همسویی متقابل و پایدار مسئولان و مردم یکی از نیازهای اساسی بالندگی ملی کشور محسوب می‌شود و در این رابطه تسهیل سازی در ساختار کلی نظام خدمات اداری و اهمیت‌دهی به حل مشکلات روزمره مردم و جلب رضایت خاطر آنها باید در اولویت کاری باشد.
معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند با تأکید به این موضوع که مسئولان برای ارتقای سطح کیفی جایگاه خدمت رسانی باید بیش از گذشته تلاش کنند، گفت: جلب اعتماد عمومی مردم و ارزش گذاری به مطالبات قانونی آنها دو موضوع محوری در اعتلا بخشی به حیات اجتماعی و سیاسی نظام و جامعه محسوب می‌شود که مدیران دستگاه‌های مختلف بخش دولتی باید با جدیت کامل به دنبال تحقق‌ کامل آنها باشند.
وی اظهار کرد: ایجاد فرصت‌های یکسان خدمتگزاری به مردم و نیز توزیع عادلانه مجموعه خدمات نظام اداری به مردم یک اصل مهم است که در نتیجه اجرای آن روند شکوفایی مجموعه ظرفیت‌های منطقه‌ای، استانی و کشوری نیز از مطلوبیت همگانی و کیفیت و کمیت باصرفه‌ای برخوردار می‌شود.
عباسیان افزود: تا زمانی که مسئولان و کارکنان مراکز اداری به اصل و هدف واقعی خدمت‌گذاری خالصانه و بی منت به آحاد مختلف مردم دست نیابند، نمی‌توان انتظار آن را داشت که تعریف و اجرایی نمودن طرحها و برنامه‌های اداری تأثیرگذاری خوبی را در روند توسعه قانونمند جامعه از خود نشان دهد.
انتهای پیام / ب