علی شیخ پور معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه تنظیم و کنترل بازار گفت: تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظائف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندا

علی شیخ پور در جلسه تنظیم و کنترل بازار گفت: تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظائف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

به گزارش پایگاه  خبری اخبار به روز مرند :در این جلسه که با حضوروفادار زئیس اداره صنعت و معدن و تجارت ، اباذری رئیس اتاق اصناف و  محکمدزاده رئیس اداره کار و رتعاون و رفاه اجتماعی نیز در محل فر مانداری مرند برگزار می شد ،معاون فرماندار ویؤه شهرستان مرند  با اشاره به ترفند دشمنان برای ضربه زدن به اقتصاد کشور افزود: دشمنان با افزایش قیمت محصولات خود در تلاش برای فشار بر مردم  و دولت هستند و در این راستا با همت داخلی باید این مشکلات را پشت سر بگذاریم .

وی در ادامه ضمن تاکید به انجام بازرسی های مستمر از بازار پگفت : تنظیم بازار از حساسیت بیشتری برخوردار است و باید بازرسی ها به صورت مستمر با حضور نمایندگان اتحادیه ها صورت گیرد .

وی افزود: نباید اجازه دهیم افراد سود جو و فرصت طلب از وضعیت بازار سو استفاده کنند  و در این راستا نیاز است برای اطلاع رسانی قیمت ها و تنظیم بازار از ظرفیت فضای مجازی استفاده کنیم .

این جلسه با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی ، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار تشکیل شده  و مقرر گردید استمرار فعالیت گشت های سیار با هدف حضور محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین تاکید شد.

DSC_0002 DSC_0003 DSC_0004