علی شیخ پور معاون فرماندار مرند در جلسه هماهنگی اجتماع عزاداران حسینی در ماه محرم، با اشاره به تقارن ماه محرم امسال با هفته دفاع مقدس ابراز داشت: پیوند این دو مناسبت فرصت مغتنمی است تا ارزش های اسلامی و ایرانی و آرمان ها و اهداف شهدا و ایثارگران را به جوانان و نسل امروز بیشتر معرفی کنیم.

 به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند:علی شیخ پور معاون فرماندار مرند در جلسه هماهنگی اجتماع عزاداران حسینی در ماه محرم، با اشاره به تقارن ماه محرم امسال با هفته دفاع مقدس ابراز داشت: پیوند این دو مناسبت فرصت مغتنمی است تا ارزش های اسلامی و ایرانی و آرمان ها و اهداف شهدا و ایثارگران را به جوانان و نسل امروز بیشتر معرفی کنیم.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب امنیتی کشورهای همسایه افزود: امنیت حاکم بر نظام اسلامی ایران در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش های سبزپوشان و به برکت خون شهدا است که باید قدردان آن باشیم.

شیخ پور همچنین با اشاره به ضرورت برپایی باشکوه برنامه های عزاداری ماه محرم خاطرنشان کرد: اجتماعات عزاداران حسینی و هیئات مذهبی شهرستان مرند، بعد از نماز مغرب و عشاء روز هفتم ماه محرم در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد که این مراسم ضبط و از سیمای سهند نیز پخش خواهد شد.

DSC_0002 DSC_0006 DSC_0008