معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ارس ضمن ارایه گزارش عملکرد،از اجرای ۱۱۵ پروژه عمرانی در سالجاری در این منطقه خبر داد به گزارش اخبار به روز مرند :به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، کریم صدیقیان گفت : از بین ۱۱۵ پروژه ۷۵ مورد انتقالی […]

 معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ارس ضمن ارایه گزارش عملکرد،از اجرای ۱۱۵ پروژه عمرانی در سالجاری در این منطقه خبر داد

به گزارش اخبار به روز مرند :به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، کریم صدیقیان گفت : از بین ۱۱۵ پروژه ۷۵ مورد انتقالی از سال ۱۳۹۳ بوده و ۴۰ پروژه جدید تعریف و به مرحله اجرا رسیده است.

وی اضافه کرد: از مجموع پروژه های یاد شده ۶۴ پروژه به اتمام رسیده است که از این بین ۱۵ پروژه در حوزه برق، ۳۱ پروژه انتقالی از سال قبل در حوزه عمرانی و ۱۸ قرارداد جدید عمرانی در سالجاری با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال اجرا شده است.

صدیقیان مجموع سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس در ۱۱۵ پروژه حوزه معاونت فنی و عمرانی را یک هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: به غیر از پروژه های تمام شده ۵۱ پروژه با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۱۰ میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.

وی بودجه عمرانی سال ۱۳۹۴ ارس را یک هزار و دویست میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: از این بین ۱۰ درصد بودجه عمرانی سازمان به پروژه های حوزه معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری اختصاص یافته است.

احداث بزرگترین پارک ساحلی کشور در ارس

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ارس از احداث بزرگترین پارک ساحلی کشور در حاشیه رودخانه ارس خبر داد.

کریم صدیقیان با بیان اینکه تاکنون سه و نیم هکتار از این پارک احداث شده و سه و نیم هکتار نیز در دست احداث است، بخشی نگری را مانع توسعه و آبادانی دانست و افزود: رویکرد اصلی پروژه های عمرانی ارس را تامین امنیت،نشاط و آرامش برای ارس وندان و گردشگران است و انتظار ما همراهی و همکاری همگانی است.

پروژه پارک ساحلی ارس سه کیلومتر در امتداد رودخانه ارس می باشد، و امیدواریم با اجرای این طرح بزرگ خدمات لازم برای گردشگران فراهم شود.

انتهای خبر /