معاون هماهنگ‌کننده سپاه عاشورا خبر داد اعزام 20 گردان بسیجی برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان خبرگزاری فارس: معاون هماهنگ‌کننده سپاه عاشورا از اعزام 20 گردان عاشورا و الزهرا(س) به مناطق زلزله‌زده اهر، ورزقان و هریس خبر داد. علی داداش زاده، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز گفت: به منظور کمک‌رسانی به هموطنان آسیب‌دیده، 20 گردان […]

معاون هماهنگ‌کننده سپاه عاشورا خبر داد
اعزام 20 گردان بسیجی برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان
خبرگزاری فارس: معاون هماهنگ‌کننده سپاه عاشورا از اعزام 20 گردان عاشورا و الزهرا(س) به مناطق زلزله‌زده اهر، ورزقان و هریس خبر داد.

علی داداش زاده، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز گفت: به منظور کمک‌رسانی به هموطنان آسیب‌دیده، 20 گردان عاشورا و الزهرا برای آواربرداری، ارائه کمک‌های مردمی، پخش دارو و موادغذایی به مجروحان و تدفین کشته‌شدگان به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند.

وی همچنین از تشکیل قرارگاه امام علی(ع) به همین منظور خبر داد و گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته اکیپ‌ها و ماشین‌آلات مهندسی و همچنین تجهیزات زنده‌یاب با حضور اقشار مختلف بسیج به منطقه اعزام شده است.

دبیر قرارگاه امام علی(ع) همچنین با تقدیر از مردم شهیدپرور استان به ویژه بسیجیان گرانقدر که از لحظات اولیه حادثه اعلام آمادگی کردند از آنان خواست با ارائه کمک‌های اضطراری به ویژه چادر، پتو و موادغذایی به پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر استان که آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند قرارگاه را در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان یاری کنند.