رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند از برگزاری همایش «مقاومت و پایداری» به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد. مهران فرجی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگار ران از برگزاری ویژه برنامه فرهنگی هنری مقاومت و پایداری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد. […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند از برگزاری همایش «مقاومت و پایداری» به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

مهران فرجی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگار ران از برگزاری ویژه برنامه فرهنگی هنری مقاومت و پایداری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.

وی اظهار داشت: جایگاه مقاومت و پایداری در فرهنگ ایران اسلامی از دیرباز جریان داشته و این مهم در ادوار مختلف تاریخ مستند و ماندگار است.

فرجی تاکید کرد: حماسه های هشت سال دفاع مقدس مهر تأییدی بر فرهنگ مقاومت و پایداری ملت غیور و شهید پرور ایران زمین در مقابل بیگانگان است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند عنوان کرد: به پاس گرامیداشت آن رشادت ها و به مناسبت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه فرهنگی هنری مقاومت و پایداری از  ساعت ۱۶و۳۰دقیقه روز سه شنبه(۶مهر) در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند برگزار خواهد شد و عموم علاقمندان می توانند در این مراسم شرکت کنند.