معاون استاندار آذربایجان شرقی وفرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: برپایی میزهای خدمت با نگاه تسهیل گری به امور، در حل سریع مسائل و مشکلات مردم بسیار موثر است.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : داود گرشاسبی در میز خدمت محل برگزاری نماز جمعه مرند حسینیه امام خمینی رحمت الله علیه که با حضور معامن استاندار آذر بلایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مرند ، مسئولین و معاونت های ادارات  آب و فاضلاب شهری ،برق ،شهرداری ،گاز ،تامین اجتماعی ،کمیته امداد امام خمینی ،بهزیستی دایر شده بود در گفت و گو با خبرنگار ما هدف عمده برپایی میز خدمت در شهرستان را بررسی مسائل و مشکلات مردم به صورت رو در رو  عنوان کرد و گفت: از این طریق، تعاملات جدیدی بصورت چهره به چهره با مردم شکل می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: مردم در این دیدارها، انتطارات خود را بصورت مستقیم مطرح کرده و با حضور روسای ادارات و شهرداران، خواسته های آنها بررسی و پاسخ داده می شود.اظهار داشت سعی ما ارتباط رو در رو با مردم و رفع مشکلات آنها است، گفت: با نگاه تسهیل گری که برپایی میزهای خدمت ایجاد می کند راحت تر می توانیم به سوالات مردم پاسخگو باشیم.

گرشاسبی ضمن اشاره به آغاز برپایی میزهای خدمت در شهرستان از دهه فجر ۹۷ خاطرنشان کرد: در طول سال گذشته و امسال،  ۷ مورد میز خدمت بصورت روستایی و شهری و در مراکز بخش ها و شهرهای زنوز، یامچی، کشکسرای و مرند برگزار شد.

وی در مورد ادامه این نشست ها نیز گفت: به لحاظ بازخورد مثبت میزهای خدمت و جلسات مردمی در ارائه خدمات، این حرکت در آینده نیز در شهرستان تداوم خواهد داشت.یادآوری کرد: خواسته ما این است شهروندان در طول سال، علاوه بر مراجعه مستقیم جهت طرح مسائل خود با ادارات، در میزهای خدمت و نشست هایی که در مساجد و سایر محلات برگزار می شوند حضور یابند.

فرماندار ویژه مرند ابتابیان اینکه : شهروندان نیز  سعی کنند از فرصتی که جهت ارتباط راحت با مسوولین است استفاده کرده و درخواست های منطقی و قانونی خود را پیگیری کنند. ابراز داشت: وظیفه ما نیز این است در کنار پیشبرد امور بخش حقیقی، خواسته های عمومی مردم را نیز که در حوزه های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مطرح می شود، بررسی و رسیدگی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :گرشاسبی خاطر نشان کرد  به پاس گرامیداشت هفته نماز جمعه، میز خدمت، همزمان با سایر شهرستان ها، در مرند و بخش یامچی نیز برگزار شد.
در طول سال، در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات و خواسته های مردم، میزهای خدمت و نشست های مردمی با حضور مدیران اجرایی، در مساجد شهرها و روستاهای شهرستان مرند برگزار می شود.