نادر برهانی‌مرند فردا از بیمارستان مرخص می‌شود کارگردان نمایش «مرگ فروشنده» که طی روزهای گذشته به دلیل عمل جراحی قلب در بیمارستان دی بستری بود، روز یکشنبه ۲ آذرماه از بیمارستان مرخص می‌شود. کوروش نریمانی کارگردان و نمایشنامه نویس تئاتر که سابقه همکاری چندین ساله با نادر برهانی‌مرند را در گروه «تئاتر معاصر» دارد درباره […]

نادر برهانی‌مرند فردا از بیمارستان مرخص می‌شود

کارگردان نمایش «مرگ فروشنده» که طی روزهای گذشته به دلیل عمل جراحی قلب در بیمارستان دی بستری بود، روز یکشنبه ۲ آذرماه از بیمارستان مرخص می‌شود.

کوروش نریمانی کارگردان و نمایشنامه نویس تئاتر که سابقه همکاری چندین ساله با نادر برهانی‌مرند را در گروه «تئاتر معاصر» دارد درباره وضعیت جسمانی برهانی‌مرند که در بیمارستان دی بستری است به خبرنگار صداوسیما درمرند گفت: وضع جسمی برهانی‌مرند خوب است ولی پزشکان معالج به دلیل اینکه بعد از عمل جراحی مقاومت بدن وی کمتر شده ترجیح دادند که کمتر اجازه ملاقات برای دوستان و همکاران بدهند.

وی ادامه داد: طبق گفته پزشکان روز یکشنبه ۲ آذرماه نادر برهانی‌مرند از بیمارستان مرخص می‌شود و باید در منزل استراحت کند.

نریمانی درباره احتمال حضور برهانی‌مرند در اجرای نمایش «مرگ فروشنده» که این روزها در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر اجرای عمومی دارد، یادآور شد: نادر برهانی‌مرند باید چندین روز در منزل استراحت کند و به این دلیل نمی‌تواند در اجرای «مرگ فروشنده» حضور پیدا کند. قرار است من به جای او برخی مواقع در اجرای این اثر نمایشی حضور پیدا کنم.

نادر برهانی‌مرند چندی پیش به دلیل ناراحتی قلبی همزمان با آغاز اجرای نمایش «مرگ فروشنده» در بیمارستان بستری شد و مورد جراحی باز قلب قرار گرفت.