دکتر محمد حسن نژاد در پیامی با اشاره به پیروزی مقتدرانه تیم تراکتور سازی را به جام حذفی باشگاههای گفت اینک در آستانه فرارسیدن 29 بهمن که در تاریخ انقلاب اسلامی همیشه رشادتها و جانفشانیهای مردم غیور آذر بایجان در قیام 29 بمهن و سایر مراحل حساس انقلاب دین خودشان را به نحو احصن برای […]

دکتر محمد حسن نژاد در پیامی با اشاره به پیروزی مقتدرانه تیم تراکتور سازی را به جام حذفی باشگاههای گفت اینک در آستانه فرارسیدن 29 بهمن که در تاریخ انقلاب اسلامی همیشه رشادتها و جانفشانیهای مردم غیور آذر بایجان در قیام 29 بمهن و سایر مراحل حساس انقلاب دین خودشان را به نحو احصن برای پاسدار و حفاظت از دست آوردهای انقلاب اسلامی ادعاوجاودانی ساختند افتخار دیگری بر صفحه زرین آذر بایجان رخ داد وغرور ملي آذربايجاني ها در تاريخ ورزش رقم خورد و تيم تراكنور سازي در دیدار نهایی جام حذفی کشور تیم تراکتورسازی تبریز برابر مس کرمان در ورزشگاه امام علی کرمان به پیروزی یک بر صفر دست یافته و برای نخستین بار قهرمانی ایران شد.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی قهرمانی مقتدرانه تیم فوتبال تراکتور سازی را در جام حذفی کشور تبریک و تهنیت گفتو افزود.قهرمانی این تیم آرزوی خیل عظیم هواداران این تیم در سراسر کشور بود که با همت بلند تمام عوامل بدست آمد.
اینجانب به عنوان خادم کوچک مردم در مجلس این موفقیت را به همه مردم آذربایجان قهرمان تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم این موفقیت‌‌ها ادامه داشته باشد.

لازم می‌دانم از همه کسانی که تراکتور را در راه رسیدن به این موفقیت یاری کردند تشکر کنم. از هواداران فهیم این تیم که همواره بزرگ‌ترین حامی این تیم بودند از مسئولان استانی و از بازیکنان و مربیان این تیم نهایت قدردانی را دارم.