ویژه برنامه ماه نبوت به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و درسالروز شهادت حضرت امام رضا (ع) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند برگزار شد.   به گزارش اخبار به روز مرند :،  حجت السلام سیفی مدیر فرهنگی واحد مرند در مراسم ویژه برنامه ماه نبوت در […]

ویژه برنامه ماه نبوت به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و درسالروز شهادت حضرت امام رضا (ع) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند برگزار شد.

 

به گزارش اخبار به روز مرند :،  حجت السلام سیفی مدیر فرهنگی واحد مرند در مراسم ویژه برنامه ماه نبوت در رابطه با سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و سالروز شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و سالروز شهادت امام رضا (ع) و رسالت ائمه معصومین و و ابعاد شخصیتی آن امام رئوف سخنرانی کرد.

در ادامه نمایش ساقی سرمست به کارگردانی مهدی صالحیار با هدف فرهنگ سازی عاشورا با رویکرد جدید و تطبیق هنرمندانه آن با مسائل روز، داعش و مدافعان حرم، اقدام به خلق نمایش صحنه‌ای با حضور ۳۰ هنرمند (از عاشورا تا مدافعان حرم) ساخته شده بود با استقبال پر شور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند روبرو شد.

در پایان مراسم عزاداری و مداحی از سوی مداح اهل بیت عصمت و طهارت مهدی نعمت وند برگزار شد.