نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخاب اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس تخلفات مشهودی صورت گرفته است که غیرقابل کتمان است. به گزارش اخبار به روز مرند :احمد علیرضا بیگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز، اظهار داشت: طبق تبصره ۳ ماده ۴۱ آئین نامه داخلی مجلس شورای […]

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخاب اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس تخلفات مشهودی صورت گرفته است که غیرقابل کتمان است.

به گزارش اخبار به روز مرند :احمد علیرضا بیگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز، اظهار داشت: طبق تبصره ۳ ماده ۴۱ آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، رؤسای شعب پانزده‌گانه ابتدا باید عضویت افرادی را که اولویت نخست آنها عضویت در کمیسیون اقتصادی بود بررسی می‌کردند و در صورت به حدنصاب نرسیدن اعضا، درخواست عضویت سایر نمایندگان که اولویت اولشان حضور در این کمیسیون نبود بررسی می‌شد.

وی با اظهار تأسف از اقدام رؤسای شعب پانزده‌گانه اضافه کرد: متاسفانه همکاران محترم در حالی که اولویت نخست من حضور در کمیسیون اقتصادی بود تقاضای بنده را نادیده گرفته و عضویت نمایندگانی دیگر را که عضویت در این کمیسیون اولویت‌های بعدی‌شان بود مورد تایید قرار داده‌اند.

علیرضا بیگی با اشاره به نامه سرگشاده جمعی از فعالان اقتصادی آذربایجان‌شرقی خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در پی درخواست مکرر مردم حوزه انتخابیه امروز در صحن علنی مجلس نسبت به موضوع اعلام اعتراض کردم.

وی افزود: آقای لاریجانی به استناد دلایل بنده اعتراض را وارد و موضوع را جهت بررسی مجدد به هیات رئیسه مجلس ارجاع داد و آقای پزشکیان مأمور رسیدگی به اعتراض بنده گردید.

علیرضا بیگی در ادامه با بیان اینکه متاسفانه عدم نظارت فرمانداران به مصوبات و عملکرد  شوراهای اسلامی و عدم کارآیی هیات‌های حل اختلاف استانی در آذربایجان‌شرقی موجب بروز مشکلات عدیده‌ای شده است، تاکید کرد: فقدان این نظارت باعث شده است پس از بازداشت برخی از اعضای شورای شهر مرند متاسفانه این شورا منحل شود و همچنین جمعی از اعضای شورای شهر تبریز نیز راهی زندان شوند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۲/ج۲۰/