نماینده مردم مرند و جلفا خبر داد : ۱۰ میلیارد ریال برای روگذر ورودی شهرک میلاد مرند تخصیص یافت نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی از تخصیص اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی به پروژه ورودی روگذر شهرک میلاد مرند خبر داد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم شریف شهرستان […]

نماینده مردم مرند و جلفا خبر داد :

۱۰ میلیارد ریال برای روگذر ورودی شهرک میلاد مرند تخصیص یافت

نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی از تخصیص اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی به پروژه ورودی روگذر شهرک میلاد مرند خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم شریف شهرستان های مرند و جلفا ، دکتر محمد حسن نژاد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : با پیگیری هایی که از طریق وزارت راه و شهرسازی انجام دادیم اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به پل روگذر ورودی شهرک میلاد مرند تخصیص یافت .

وی در ادامه افزود : با توجه به تخصیص بودجه و همچنین مطالبات مردم در این خصوص باید مسئولین شهرستان بلاخص معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه مرند و اداره راه و شهرسازی شهرستان پیگیر باشند تا این پروژه نیز تا دهه مبارک فجر مورد بهره برداری قرار گیرد .

نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در ادامه تاکید کرد : با توجه به پیگیری های اینجانب ۱۵  کیلومتر از جاده مرند – کشکسرای تا ۲۲ بهمن ماه افتتاح خواهد شد و همچنین برای جاده مرند – بناب مبلغی بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته است که انشالله این جاده نیز اردیبهشت ماه سال ۹۴ زیر ترافیک خواهد رفت و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

دکتر حسن نژاد همچنین با انتقاد از عدم اجرای پروژه هایی که اعتبار آنها تخصیص یافته است ، گفت : طبق تبصره  ۲۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۳ معادل ۸۰ میلیارد ریال برای شهرستان مرند تخصیص یافته بود که پس از گذشت ۱۰ ماه خیلی از بند های مصوبه اجرایی نشده است و اگر دستگاه های دولتی پروژه های مصوب را اجرایی کنند این طرح ها نوید بخش توسعه شهرستان خواهد بود .