عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : مجلس تجلی‌گاه عزت ملی و تامین‌کننده منافع عمومی کشور است. و نمایندگان مجلس نیز به عنوان نماد یک ملت به شمار می روند . دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی روز شنبه در بین شهروندان شهرستان جلفا خاطر […]

jolfa2-1

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : مجلس تجلی‌گاه عزت ملی و تامین‌کننده منافع عمومی کشور است. و نمایندگان مجلس نیز به عنوان نماد یک ملت به شمار می روند .

دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی روز شنبه در بین شهروندان شهرستان جلفا خاطر نشان کرد : کسی که بار سنگین نمایندگی مردم در مجلس بر دوش اوست باید کاری کند تا اقدامات او برای حوزه انتخابیه اش در تاریخ ماندگار شود .

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : خداوند متعال به بنده حقیر لطف نمود که با توجه به اینکه جوان ترین نماینده مجلس شورای اسلامی بودم و همانطور که قول داده بودم در مهمترین کمیسیون های اقتصادی مجلس شورای اسلامی عضویت یافتم .

hasannejad6312 (6)

وی تاکید کرد : هدف بنده از نمایندگی ، خادمی شایسته برای مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی  بود که به حول و قوه الهی نه تنها در مهمترین و کمیسیون های مختلف اقتصادی عضو شدم بلکه به عنوان نخستین نماینده در تاریخ آذربایجان عضو شورای پول و اعتبار کشور شدم .

وی در ادامه افزود : اشتغال نه تنها مهمترین خواسته مردم شهرستان های مرند و جلفا است بلکه هدفم از نمایندگی مجلس شورای اسلامی هم اشتغال زایی در منطقه بود که در این راستا پیگیری‌های بسیار زیادی داشته‌ایم تا شرایط مناسبی برای اشتغال مردم این منطقه فراهم شود.

دکتر حسن نژاد خاطر نشان کرد : جوانان امروز، مسئولین فردای این مرز و بوم هستند پس همه باید برای بروز استعداد جوانان و مسئولیت پذیری آنان تلاش کنیم.

نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت : ماهانه ۵ نفر در جاده مرند – جلفا جان خود را از دست می دهند و سالانه طبق آمار ۶۰ خانواده داغدار عزیزان خود می شوند ، اما ناتگفته نماند برای تکمیل بزرگراه مرند – جلفا در محل اعتبارات نقاط حادثه خیز ۲ میلیارد تومان اختصاص داده بودند که متاسفانه طرح فوق ماده ۲۱۵ نیز نداشت که به تصویب سازمان مدیریت و برنامه ریزی رسیده باشد اما با این اوضاع با تلاش و پیگیری های مستمر در اردیبهشت ماه سال جاری ماده ۲۱۵ برای این طرح به تصویب رسید .

jolfa2 (10)

وی در با اشاره به اعتبار ۶۰ میلیارد تومانی منطقه آزاد ارس برای تکمیل بزرگراه مرند – جلفا گفت : در حوزه شهرستان مرند تنها ۱۳ کیلومتر بزرگراه تاکنون داشتیم اما با تلاش ها و پیگیری های اینجانب هم اکنون ۴۶ کیلومتر یعنی ۳ برابر کل تاریخ شهرستان هم اکنون بزرگ راه کار شده است .

 

منبع : پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد حسن نژاد