نژاد با بیان اینکه شهرستان مرند ، منطقه ای با قابلیت های کشاورزی ، دامداری و باغداری بی نظیر است ، تاکید کرد : این شهرستان با وجود ظرفیت های بالای تولید عسل، تولیدات دامی به ویژه گوشت مرغ و گوشت قرمز، پتانسیل مناسب دامپروری و از همه مهمتر کشت زعفران سرآمد استان است و […]

نژاد با بیان اینکه شهرستان مرند ، منطقه ای با قابلیت های کشاورزی ، دامداری و باغداری بی نظیر است ، تاکید کرد : این شهرستان با وجود ظرفیت های بالای تولید عسل، تولیدات دامی به ویژه گوشت مرغ و گوشت قرمز، پتانسیل مناسب دامپروری و از همه مهمتر کشت زعفران سرآمد استان است و برای تقویت این گنجینه ها باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم .

به گزارش اخبار به روز مرند به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر حسن نژاد، نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در حاشیه دیدار با مردم روستای ارسی از توابع بخش مرکزی شهرستان مرند گفت : توجه به روستاها هم به عنوان کانون اصلی تولید کشور و هم به عنوان بخشی از جمعیت جامعه باید در اولویت کاری دولتمردان قرار گیرد .

وی در ادامه افزود : اگر در روستا به طور مثال آب و اشتغال نباشد، روستاییان چگونه در چنین روستایی سکونت خواهند داشت ؟ پس باید نسبت به ایجاد زیرساخت های روستایی اقدام کنیم و حوزه های اشتغال را در روستا وسیعتر ببینیم .

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شرای اسلامی خاطر نشان کرد : مهم ترین مشکل روستاها که موجب مهاجرت از این مناطق می شود مسئله اشتغال بخصوص در بخش کشاورزی است که با فراهم کردن زمینه و دادن تسهیلات ، موجب اشتغال و ماندن جمعیت در روستاها می گردد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : تلاش برای عمران و آبادانی روستاها و تامین امکانات مناسب رفاهی و خدماتی در این مناطق مهم ترین و زیربنایی ترین کار در مسیر توسعه و پیشرفت کشور است.

حسن نژاد با بیان اینکه شهرستان مرند ، منطقه ای با قابلیت های کشاورزی ، دامداری و باغداری بی نظیر است ، تاکید کرد : این شهرستان با وجود ظرفیت های بالای تولید عسل، تولیدات دامی به ویژه گوشت مرغ و گوشت قرمز، پتانسیل مناسب دامپروری و از همه مهمتر کشت زعفران سرآمد استان است و برای تقویت این گنجینه ها باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم .