به گزارش اخبار به روز مرند :دکتر، محمد حسن‌نژاد عصر روز گذشته در جلسه شورای برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی خواستار توجه مدیران به محورهای اقتصاد مقاومتی مورد توجه رهبری شد. وی با بیان اینکه در تبیین وظایف مدیران کل و فرمانداران در حوزه سند تدبیر توسعه شهرستان‌ها باید شفافیت مورد توجه باشد، اظهار داشت: در پروژه‌های شهرستانی که […]

به گزارش اخبار به روز مرند :دکتر، محمد حسن‌نژاد عصر روز گذشته در جلسه شورای برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی خواستار توجه مدیران به محورهای اقتصاد مقاومتی مورد توجه رهبری شد.

وی با بیان اینکه در تبیین وظایف مدیران کل و فرمانداران در حوزه سند تدبیر توسعه شهرستان‌ها باید شفافیت مورد توجه باشد، اظهار داشت: در پروژه‌های شهرستانی که فرمانداران نقش مهمی دارند وظایف آنان نیز در فرم‌های ارزیابی معلوم شود.

نماینده مردم جلفا و مرند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار مردم آذربایجان با رهبری معظم انقلاب در روز ۲۹ بهمن تصریح کرد: معظم‌له در این دیدار مواردی را به صورت کاملا شفاف بیان کردند.

وی خاطرنشان کرد: رهبری به صورت قاطع اعلام کردند که از کم کاری مسئولان در حوزه اقتصاد مقاومتی گلایه‌مند هستند.

حسن‌نژاد گفت: واگذاری کارها به مردم مورد توجه رهبری بوده و ایشان نیز به صورت صریح خواستار واگذاری کارها به مردم هستند چرا که کارها توسط مردم بهتر اداره می‌شود.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از منابع تملک دارایی دستگاه‌های دولتی در توسعه استان ضروری است.
براساس این گزارش، در این جلسه مصوب شد تا جابه‌جایی بودجه‌ای بین استان‌ها در صورت عدم استفاده توسط یک دستگاه به دستگاه دیگر صورت گیرد.

منبع :خبرگزاری فارس