عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه عصر امروز (سه شنبه) این کمیسیون موضوعاتی همچون رکود، بیکاری و نرخ سود بانکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.   دکتر محمد حسن نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ان افزود: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس گزارشی از عملکرد […]

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه عصر امروز (سه شنبه) این کمیسیون موضوعاتی همچون رکود، بیکاری و نرخ سود بانکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

دکتر محمد حسن نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ان افزود: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس گزارشی از عملکرد این کمیسیون در سال ۹۳ ارایه و نمایندگان نیز دغدغه های خود را مطرح کردند.

وی ادامه داد: در جلسه امروز زمینه افزایش سرمایه بانک ها و نرخ سود بانکی مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین دغدغه هایی در خصوص بحث رکود، بیکاری و عملکرد شبکه بانکی مطرح شد که با توجه به این مباحث امیدی به خروج از رکود نداریم.

حسن نژاد اظهارداشت: بانک محور بودن اقتصاد، ناکارآمدی شبکه بانکی، تعیین تکلیف موسسات غیرمجاز بانکی، نرخ سود بانکی، دو نرخی بودن ارز و ضوابط بین صندوق توسعه ملی و بانک ها از دیگر مباحثی بود که در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت.