خدا را شاکرم که توفیق خدمت به مردم را یافتم / زیر ساخت های ایجاد اشتغال در شهرستان مرند فراهم شده است: دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا به همراه رئیس شورای بخش مرکزی و جمعی از اصحاب رسانه شهرستان ضمن حضور در روستای گلجار  از توابع بخش مرکزی شهرستان مرند […]

خدا را شاکرم که توفیق خدمت به مردم را یافتم / زیر ساخت های ایجاد اشتغال در شهرستان مرند فراهم شده است:

دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا به همراه رئیس شورای بخش مرکزی و جمعی از اصحاب رسانه شهرستان ضمن حضور در روستای گلجار  از توابع بخش مرکزی شهرستان مرند با اهالی این روستا دیدار واز نزدیک مشکلات آنان رابررسی کردند  .

neshay (4)نماینده مردم  مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در  این دیدار   با اشاره به اینکه مردم با خلوص نیت و صداقت تمام، سرمایه های خود را صرف به ثمر رساندن این انقلاب کردند ، گفت : حضور یکپارچه مردم جمهوری اسلامی ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن این بار نیز دشمنان این نظام و انقلاب را نا‌امید و مأیوس می‌کند.

وی در ادامه افزود : هم اکنون مردم از لحاظ بهداشت و درمان  و سلامت با  با تحت پوشش قرار دادن کلیه شهروندان در سراسر کشور با مشکل مواجه نیستند و در این راستا تلاش های مجلس و دولت ستودنی است.

وی از زحمات  وزیر محترم بهداشت و همه پرسنل آن به خاطر کارهای خوبی که  در تامین بخش عمده نیازهای سلامت انجام داده اند و می دهند کمال تقدیر و تشکر نمود.

عضو کمسیون اقتصادیمجلس تاکید کرد : برای ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذار در منطقه باید زیر ساخت ها نیز تامین شود که خوشحالیم با تلاش و پیگیری های مستمر هم زیر ساخت های ایجاد اشتغال در شهرستان مرندبا تعامل بین مسئولین و مساعدتهای معاون استاندار وفرماندار ویژه مرند فراهم شده است .

دکتر حسن نژاد همچنین در مورد مشکلات اهالی این روستا اظهار داشت : تامین آب شرب و ساخت پل ورودی روستا دو مشکل اساسی اهالی روستا بود  که آن نیز تخصیص اعتبار شده و بزودی عملیاتی می شود .

وی در خاتمه گزارشی از عملکرد دوره نمایندگی خود را تشریح نمود.