به گزارش اخبار به روز مرند :،محمد حسن‌نژاد نماینده مردم مرند در نطق امروز خود بار دیگر با اشاره به این موضوع گفت: فتیله چنان خیانتی کرد که تمام رسانه های بیگانه با همه هزینه​ های کلانی که می​ کنند یک صدم آن را هم نتوانسته بودند انجام دهند.اعتراض نمایندگان آذری زبان به برنامه تلویزیونی […]

به گزارش اخبار به روز مرند :،محمد حسن‌نژاد نماینده مردم مرند در نطق امروز خود بار دیگر با اشاره به این موضوع گفت: فتیله چنان خیانتی کرد که تمام رسانه های بیگانه با همه هزینه​ های کلانی که می​ کنند یک صدم آن را هم نتوانسته بودند انجام دهند.اعتراض نمایندگان آذری زبان به برنامه تلویزیونی طنز فتیله ​ای‌ها همچنان ادامه دارد.

وی  با تقدیر از عذرخواهی رئیس سازمان صداوسیما، ادامه داد: عذرخواهی اگرچه مناسب اما کافی نبوده و لازم است موضوع از نظر امنیتی و نفوذ از سوی قوه قضاییه مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مرند که گلایه مند بود چرا بیانیه جمعی نمایندگان آذری زبان خطاب به صداوسیما علی رغم قرائت دیگر بیانیه ها در مجلس، خوانده نشده است، گفت:  آیا پاسخ رشادت های آذربایجانی ها توهین به هویت ملی و زبانی آنهاست؟ توهین روزنامه ایران کم هزینه داد که رسانه ملی راه آزموده را دوباره می پیماید؟