،  باراه اندازی این مرکز صدور و تعویص ۲۰ هزار نفر از اهالی شهر کشکسرای وروستاهای تابعه در این مرکز بدون مراجعه به مرکز شهرستان انجام خواهد شد معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در حاشیه این مراسم گفت: دولت تدبیر و امید توانسته به بالای هشت میلیون نفر از مردم کشور دفتر چه […]

،  باراه اندازی این مرکز صدور و تعویص ۲۰ هزار نفر از اهالی شهر کشکسرای وروستاهای تابعه در این مرکز بدون مراجعه به مرکز شهرستان انجام خواهد شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در حاشیه این مراسم گفت: دولت تدبیر و امید توانسته به بالای هشت میلیون نفر از مردم کشور دفتر چه درمانی صادر نماید که کاملا رایگان و هزینه آن بر عهده دولت است.

وی افزود : دولت در حوزه سلامت قدمهای بزرگی برداشته و توانسته رضایت مردم را جلب کند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: سهم سرانه هر بیمار در سالهای گذشته ۲۳ هزار تومان بوده که در حال حاضر و با درایت دولت تدبیر و امید این سرانه به ۹۶ هزار تومان رسیده و علاوه بر آن مشکلات دارو و سایر هزینه ها برطرف شده است.

کرمی اظهار داشت: در حال حاضر دو مرکز در شهر مرند و یک مرکز صدورو تعویض دفترچه های بیمه تامین اجتماعی روستائی و شهر ی دایر می باشد که شهر کشکسرای تعداد مراکز صدور دفترچه ها و تعویض در شهرستان مرند به ۴ مرکز رسید .

در ادامه مدیر کل بیمه سلامت استان اظهار داشت:  با آغاز به کار این مرکز هفتادوچهارمین دفتر صدور دفترچه در سطح شهرکشکسرای آ مرند آغاز به کار نمود که امیدوارم در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید قدم بردارد .

مجیدی گفت: بیمه سلامت همگانی از اول اردیبهشت سال جاری شروع به ثبت نام نمود که در ۲۵ دی ماه توانست به هشت میلیون نفر دفترچه اعطا نماید و تا به این لحظه به بالای این رقم رسیده است.

مجیدی افزود : ۴۸۸ هزار نفر در سطح استان ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۴۲۸ هزار نفر دفترچه چاپ و اعطا شده و بقیه در حال آماده سازی است.

.در ادامه این مراسم کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه مجیدی مدیر کل بیمه سلامت استان از کلیه بخش های درمانگاه شهر کشکسرای بازدید و در جریان نحوه ارائه خدمات و مسائل و مشکلات آنها قرار گرفتند .۶۹ (۱) ۴۱۳ ۵۱۱