مسئول ستاد دهه فجر شهرستا ن مرند :در نخستین روز از گرامیداشت ایام ا.. دهه فجر شش مورد برنامه های مختلف فرهنگی و عمرانی در مرند   خبر داد به گزارش اخبار به روز مرند : جواد قهر مانزاده در تشریح برنامه های ایام ا… دهه فجر صبح امروز در دیدار با امام جمعه مرند […]

 

 مسئول ستاد دهه فجر شهرستا ن مرند :در نخستین روز از گرامیداشت ایام ا.. دهه فجر شش مورد برنامه های مختلف فرهنگی و عمرانی در مرند   خبر داد

به گزارش اخبار به روز مرند : جواد قهر مانزاده در تشریح برنامه های ایام ا… دهه فجر صبح امروز در دیدار با امام جمعه مرند همراه مسئولین ادرات و نهادهای دولتی گفت : ۴۸ پروژه با مبلغ هزینه کرد بیش از ۵۵ میلیارد تومان در دهه مبارک فجر امسال افتتاح   وبهره برداری  می شود که ۱۴۱ برنامه جنبی در مساجد و کمیته های فرعی و اصلی شامل یاد واره گرامیداشت شهدای شهرستان مرند – برگزای نمایشگاه هنرهای دستی و کتاب و صنایع دستی را از برنامه دهه فجر در این شهرستان ذکر کرد

وی با اشاره به مهمترین برنامه های مورد افتتاح در شهرستان گفت: افتتاح سردخانه ۵۰۰۰ تنی ، مرغداری تخمگذار ، ساختمان موزه و شورای اسلامی شهر زنوز ، گلخانه صیف جات ،کتابخانه عمومی روستای گلین قیه ، افتتاح پست هوایی ، افتتاح ساختمان شهرداری کشکسرای و… از نمونه پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر امسال است .

مسئول ستادد دهه فجر شهرستان مرند افزود: در دهه مبارک فجر امسال چندین برنامه  متنوع توسط ستاد دهه فجر و تعداد ۲۰ کمیته از مجموع ادارات در نظر گرفته شده است که امیدوارم با همدلی و تعامل شاهد برگزاری بهتر این برنامه ها باشیم .

وی از دیدار  مسئولین  ادارات و نهادهای دولتی با امام جمعه مرند  ، گلباران تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره)، نواختن زنگ انقلاب – افتتاح نمایشگاه هنرهای دستی و کتاب و پست فشار قوی  در شهرک .ولیعصر ٍرا به عنوان مهمترین برنامه های ۱۲ بهمن نام برده که سر آغاز برنامه های دهه مبارک فجر در شهرستان است. را در نخستین روز از گرامیداشت دهه فجر در این شهرستان  نام برد

 

برنامه های اجرایی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی شهرستان مرند  در سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۴ تصویزی :

به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی سی و هفتمین بهار آزادی معاون استاندار آذربایجان شرقی ، مسئولین ارشد شهرستانی و سایر روسای ادارات و اقشار مختلف مردم با حضرت حجت الا سلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه محترم شهرستان دیدار نمودند .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این دیدار طی سخنانی با ارائه گزارشی از عملکرد کارگزاران دولت تدبیر و امید درشهرستان گفت: شهرستان مرند در اکثر شاخص های امنیتی از بسیاری از شهر های استان در ردیف اول قرار دارد که در سایه خرد جمعی و تلاش اعضا شورای تامین و نیرو های نظامی ، انتظامی و امنیتی است .

کرمی با اشاره به آمار شهرستان در زمینه سرقت گفت: شهرستان مرند در زمینه سرقت در ردیف اول استانی بود که با همکاری دستگاه های ذیربط این آمار به رتبه پنجم استانی رسیده و امید است در ردیف آخر قرار گیریم.

فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به وضعیت پروژه های عمرانی گفت: تدوین سند تدبیر و امید خط و مش شهرستان و چراغ راه آن در حوزه عمران است و در راس آن مبحث تامین آب شرب و کشاورزی قرار دارد که یکی از هسته های کلیدی و اساسی شهرستان است.

وی افزود: در زمینه انتقال آب ارس دولت هزینه های زیادی را متمحل شده و این پروزه در راس برنامه های شهرستانی قرار دارد و پیشرفت خوبی را تا بحال شاهد هستیم.

وی گفت: پروژه انتقال آب ارس یکی از عظیم ترین پروژه های عمرانی دولت در شمالغرب کشور است که ۱۷ کیلومتر آن توسط شرکت آذر سگال ، ۸ کیلومتر آن توسط قرار گاه خاتم الانبیا و ۵ کیلومتر آن توسط شرکت عطارد که در مناقصه برنده شده در دست احداث می باشد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به عملکرد حوزه بهداشت و درمان شهرستان بیان داشت: تصویب و دریافت ردیف اعتباری برای احداث بیمارستان ۳۰۴ تختی در سال ۹۵ که بعد از تبریز بزگترین بیمارستان در استان خواهد بود و مجوزه های لازم برای احداث آن اخذ شده است .

وی گفت: طی مذاکرات و مکاتبات صورت گرفته برای توسعه بیمارستان حجت کوه کمر مبلغ یک میلیارد تومان در یافت شده که در تلاش برای اجرای مراحل آن هستیم .

وی گفت: پنج مرکز بهداشتی در سال ۹۵ در شهرستان به بهره برداری خواهد رسید که هزینه احداث هر کدام ۸۰۰ الی ۹۰۰ میلیون تومان خواهد بود که قدم مناسبی در جهت اعتلای سلامت و بهداشت جامعه می باشد .

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان با اشاره به آخرین وضعیت کارخانه الیاف شیشه خاطر نشان شد :قبل از موفقیت در برجام با کشور چین مذاکراتی در خصوص راه اندازی آن صورت گرفته بود ، ولی بعد از موفقیت در برجام نظر کارشناسان عوض شده و با کشور آلمان در حال مذاکره هستند که پیگیر وضعیت افتتاح آن هستیم.

۵

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین نعمت زاده امام جمعه مرند  ضمن تبریک سی و هفتمین بهار آزادی طی سخنانی اظهار داشت: وظیفه همه مردم و مسئولین  در حفظ و حراست از دست آوردهای انقلاب اسلامی که حاصل هزاران خون پاک جوانان چه در دوران اوج پیروزی انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن تاحالا وتجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و بیعت با مقام معظم رهبری است جهانیان را به حیرت انداخته است

وی گفت: وظیفه ماست ضمن شناسایی و آگاهی بخشیدن به افراد جامعه ، ماهیت انقلاب ، عوامل تاثیر گذار در بروز انقلاب را اطلاع دهیم.

نعمت زاده بیان داشت: هیچ انقلابی مانند انقلاب ما در دنیا وجود ندارد و این انقلاب در سایه الطاف الهی ، رهبری امام خمینی (ره) ، خون شهیدا ن و مردم به ثمر نشسته است .

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده خاطر نشان شد :برای پیشرفت و سربلندی این نظام و کشور باید بیشتر از گذشته وحدت و همدلی داشته باشیم و با پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب قدم برداریم.

وی با اشاره به رصد اتفاقات کشور توسط بیگانگان گفت: در سی و هفتیمن سالگرد پیروزی انقلاب ، و موفقیت در برجام کشور های بیگانه وضعیت کشور را رصد می کنند و وظیفه ما شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مضاعف تر از قبل شده است.

، مراسم گلباران تمثال حضرت امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، معاون استاندار و فرماندار ویزه شهرستان و سایر مسئولین ارشد ، نیرو های نظامی و انتظامی و سایر اقشار مختلف مردم در محل میدان شهید فهمیده برگزار شد .

زنگ انقلاب راس ساعت ۹/۳۳ صبح همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به کشور توسط پدر شهید دهقانپور نواخته شد .

ر اولین روز از دهه مبارک فجر نمایشگاه لباسهای سنتی و محصولات صنایع دستی در محل نگار خانه اداره ارشاد اسلامی شهرستان مورد افتتاح قرار گرفت.

۱ ۲ ۳

افتتاح پست هوایی برق  شهرک ولیعصر ، محله رسولیان ، کوی شهید چرمی، کوی خلقانی، کوی کشاورز ، روستای محبوب آباد و… که به صورت نمادین در محل شهرک ولیعصر شهرستان با حضور امام جمعه محترم و معاون استاندار آذربایجان شرقی مورد بهره برداری قرار گرفت.

۴

نمایشگاه آثار کودکان و نوجوانان در محل کانون فکری کودکان و نوجوانان با موضوع معرفی چهر ها و شخصیت ها ی انقلاب از دیگر افتتاح های  اولین روز از دهه مبارک فجر بود.

۵ ۶ ۷

۳۵ ۶ ۷
ک۱ ۲ ۳
کلمات