همزمان با سراسر کشور ؛ همایش بزرگ بسیجیان مرند ۵ آذر برگزار میشود ۵ آذر بسیجیان قهرمان و همیشه در صحنه شهرستان مرند شکوه آمادگی و مقاومت خود را نشان میدهند. فرمانده سپاه ناحیه مرند ضمن اعلام این خبر گفت: به مناسبت ۵ آذر سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج، اجتماع […]

همزمان با سراسر کشور ؛

همایش بزرگ بسیجیان مرند ۵ آذر برگزار میشود

۵ آذر بسیجیان قهرمان و همیشه در صحنه شهرستان مرند شکوه آمادگی و مقاومت خود را نشان میدهند.

فرمانده سپاه ناحیه مرند ضمن اعلام این خبر گفت: به مناسبت ۵ آذر سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج، اجتماع بزرگ  بسیجیان جان برکف شهرستان مرند با عنوان شکوه مقاومت در مرند برگزار خواهد شد.

سرهنگ قویدل اضافه‌ کرد: پیش بینی می‌شود در این برنامه چندین هزار بسیجی به صورت سازمان‌ یافته و منظم در تجمع شکوه مقاومت حضور داشته باشند.

وی همچنین اهمیت و نقش بسیج به عنوان یک نیروی مردمی در حفاظت و حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی و همچنین مقابله با جنگ نرم  را مهم عنوان کرد.

علی قویدل گفت: بی‌گمان بسیج به عنوان نماد اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان، مظهر رشادت و جوانمردی محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است این همایش بزرگ صبح فردا چهارشنبه ۵  آذر با تجمع بسیجیان در سپاه  ناحیه مرند آغاز و در ادامه  ضمن حرکت نمایش قدرت و حضور در صحنه را به سمت حسینیه امام خمینی (ره) حرکت خواهند نمود که در این همایش اقشار مختلف بسیج حضور خواهند داشت. بار دیگر با آرمانهای مقدس حضرت امام و شهدای گرانقدر دوران هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق و تبعیت خودشان را از فرمایشات مقام معظم رهبری  اعلام وحماسه شکوه ومقاومت اقتدار بسیج را به نمایش خواهند گذاشت .

در این مراسم باشکوه حجت السلام نعمت زاده امام جمعه مرند سخنرانی خواهند کرد

t_1594_400x280_51images (2)