نماینده  مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی ، که بمنظور بررسی مشکلات اهالی این منطقه دربازدید از روستاهای دوگیجان، زرغان ، النجق ، قینر و نوجه ده شیخلر  که صبح امروز  از نزدیک با مردم این روستاها دیدار و گفتگو نمود . در اینیاردید که علی امیری راد بخشدار مرکزی مرند نیز وی را […]

نماینده  مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی ، که بمنظور بررسی مشکلات اهالی این منطقه دربازدید از روستاهای دوگیجان، زرغان ، النجق ، قینر و نوجه ده شیخلر  که صبح امروز  از نزدیک با مردم این روستاها دیدار و گفتگو نمود .

در اینیاردید که علی امیری راد بخشدار مرکزی مرند نیز وی را همراهی می نمود ، دکتر حسن نژاد ضمن بررسی مشکلات هر یک از روستاها نسبت به حل و رفع آن مشکلات پاسخ ها و راهنمایی های لازم را ارایه نموده و پیگیری آنها را جزو اولویت های اولیه خود بیان نموده و گفت : همه مسئولان در تمام قوار به روستاییان عزیز بدهکارند و باید در رفع مشکلات آنان نهایت جدیت و همیت را بکار برند .

دکتر حسن نژاد افزود : باید از دادن وعده های غیر کارشناسی و دروغ به روستاییان پرهیز نمود و واقعیت ها را با این قشر بی آلایش و سخت کوش جامعه در میان گذاشت .

وی در جمع بندی مشکلات روستاهای مورد بازدید قول مساعد مبنی بر پیگیری یک به یک این مشکلات را به روستاییان داد و خاطر نشان نمود : دولت جدید در حوزه های زیر ساختی توجه خاصی به منطقه ما دارد و بهبود وضعیت راهها و ایجاد منطقه ویژه مرند و بسیاری دیگر از خدمات ارایه شده در حوزه صنعت در همین راستاست . اما در کنار همه این خدمات ، خدمت رسانی به روستاها نباید مقطعی باشد . بلکه بصورت پایدار و مادام العمر باشد .

علی امیری راد بخشدار مرکزی مرند نیز در این بازدیدها با تاکید بر تشکیل تعاونی های روستایی توسط روستاییان عزیز و افزایش وامهای مسکن روستایی از توجه جدی دولت تدبیر و امید نسبت به رایه خدمات بهتر و حل مشکلات گریبانگیر روستاها خبرداد و گفت : تشکیل تعاونی های روستایی یکی از راههای برون رفت از معضل بیکاری در روستاهاست

منبع :خوش خبر