به گزارش اخبار به روز مرند :جلسه انتخاب اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان مرند به ریاست راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی و با حضور نمایندگان شورای اسلامی شهرهای تابعه و بخش های مرکزی و یامچی در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه محمد قلی پور به عنوان رئیس شورای اسلامی ، حیدر نجف […]

به گزارش اخبار به روز مرند :جلسه انتخاب اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان مرند به ریاست راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی و با حضور نمایندگان شورای اسلامی شهرهای تابعه و بخش های مرکزی و یامچی در محل فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه محمد قلی پور به عنوان رئیس شورای اسلامی ، حیدر نجف زاده به عنوان نائب رئیس و رحیم حلاج زاده به عنوان خزانه دار و علی حسینعلی پور به عنوان منشی شورای اسلامی شهرستان مرند انتخاب شدند.

در ادامه با رای گیری اعضا حاضر ابوالقاسم داداشلو  به عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان در شورای استان انتخاب کردید .

نماینده عالی دولت در شهرستان از اعضای این شورا خواست تا با همدلی، وفاق و وحدت امور محوله را در سطح شهرستان و استان پیش ببرند.
راستگوگفت: امیدوارم  فرد منتخب بتواند مشکلات شهرستان را پیگیری و نسبت به رفع آنها اقدام کند .

وی گفت: شوراهای اسلامی بالاترین نمادهای مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی است و هر چه همفکری، هم اندیشی و خرد جمعی اعضای شوراهای اسلامی شهرستان، شهر، بخش ها و روستاهای منطقه بیشتر باشد زمینه توسعه همه جانبه شهرستان مهیاء و هموارتر می شود.

DSC_0002 DSC_0003

آقای محمد قلی پور به عنوان رئیس شورای اسلامی

DSC_0007

آقای ابوالقاسم داداشلو  به عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان در شورای استان

DSC_0008