پلیس راهور از ترافیک نیمه سنگین در برخی محورهای استان البرز ، قزوین و مسیرهای منتهی به استان‌های شمالی کشور خبر داد.

 

به گزارش اخبار به روز مرند :ز در یازدهمین روز از فروردین ۹۷  در برخی محورهای پرتردد کشور ترافیک نیمه سنگین و پرحجم گزارش‌شده است.

ترافیک در آزادراه‌های استان البرز ازجمله باند شمالی آزادراه تهران-کرج حدفاصل  پل کلاک تا پل فردیس – نیمه سنگین و در باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین حدفاصل مهرشهر تا پل فردیس نیمه سنگین گزارش‌شده است.

مسیرهای منتهی به استان‌های گیلان و مازندران ازجمله مسیر شمال به جنوب محور قزوین-رشت، شمال به جنوب محور هراز و محور فیروزکوه  در هر دو مسیر نیز با ترافیک پرحجم و روان روبرو است.همچنین در مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس محدوده‌های دزد بن, سیاه‌بیشه, گچ سر, آسا را, تونل ۷ ,تونل ۵, سد کرج, آدران و  پورکان نیمه سنگین طول محور پرحجم و روان و  در مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس محدوده‌های کیلومتر۴, آدران, سد کرج و تونل۵ و آسارا ترافیک نیمه سنگین و در طول محور ترافیک  پرحجم و روان است.

برای اکثر محورهای استان‌های گیلان و مازندران، محور جلفا – مرند در آذربایجان شرقی و  محور آشخانه در استان خراسان شمالی نیز بارش پراکند باران گزارش‌شده است. رانندگان با آمادگی لازم در این محورها سفر کنند.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می‌باشند.

بر طبق اطلاعات سایت پلیس راهور امروز شش محور مسدود هستند که عبارت‌اند از:

۱-محور اولنگ –شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان.

۲-محور دیزین-شمشک در استان‌های تهران و البرز.

۳-محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان.

۴-استان ایلام محور دره شهر -پلدختر محدوده واریانات چشمه شیرین )به علت ریزش کوه مسدود گردید و مسیر جایگزین جاده قدیم چشمه شیرین است.

۵-استان خوزستان محور شوش -فتح المبین به علت طغیان رودخانه و تخریب پل.

۶-محور پونل به خلخال در استان‌های گیلان به علت ریزش کوه مسدود شد.