به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند :یکی از وکلای دادگستری شهرستان مرند صبح امروز هنگامی که قصد ورود به ساختمان دادگستری مرند را داشت مورد اسیدپاشی قرار گرفت. بر اساس این گزارش دو فرد موتورسوار که با کلاه ایمنی صورت خود را پوشانده بودند این وکیل بنام “ن-ر” را مورد اسیدپاشی قرار داده و بلافاصله متواری […]

به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند :یکی از وکلای دادگستری شهرستان مرند صبح امروز هنگامی که قصد ورود به ساختمان دادگستری مرند را داشت مورد اسیدپاشی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش دو فرد موتورسوار که با کلاه ایمنی صورت خود را پوشانده بودند این وکیل بنام “ن-ر” را مورد اسیدپاشی قرار داده و بلافاصله متواری شدند. اورژانس و فوریتهای پزشک یبیمارستان مرند در این مورد به خبرنگار ما گفت   مصدوم بعلت شدت جراحات به تبریز اعزام گر دید.

پلیس تحقیقات برای شناسایی عاملین  این حادثه را در دستور کار داده و تحقیقات ادامه دارد.

فرمانده نیروی انتظامی مرند طی تماس تلفنی با خبر نگار ما گفت با توجه به شرایط جسمانی وکیل نسبت به شناسایی کامل تاکنون فرد و یا افرادی در این مورد دستگیر نشده .

سرهنگ علی طاهونی افزود با توجه به اینکه پلیس در چنین مواردی و حوادث سریعا وارد عمل میشود در حال جاضر چندنفر از کار آکاهان  پلیس امنیت اجتماعی مرند برای تحقیقات و شناسایی دونفر موتور سوار نقاب به سر که شاید پرونده بدست این وکیل  بود ه سر نخ های بدست آورده که گزارش تکمیلی بعدا اطلاع رسانی خواهد شد ،