معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند صبح امروز یکشنبه در مرکز سامد استانداری آذربایجان شرقی ( سامانه ارتباطات مردمی) حضور پیدا کرده و بصورت تلفنی به سوالات و دغدغه های مردمی پاسخ داد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : گر شاسبی  کاهش آمد و شد مردم به دستگاه های اجرایی و سرعت در پاسخگویی از جمله مزیت های طرح سامد برشمرد و گفت:یکی از رویکردها و برنامه های دولت نیز بهره مندی از زیرساخت های خدمات دولت الکترونیک جهت خدمت رسانی به مردم است که در این طرح نیز سعی می شود تا ترددهای مکرر مردم به دستگاه ها کاهش پیدا کند و در عین حال درخواست ها و مطالبات مردمی نیز با سرعت بیشتری مورد پیگیری قرار گیرد.

گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود:‌ امروز نیز با حضور در مرکز سامانه سامد به تعدادی سوالات مردمی پاسخ داده شد و بخشی از درخواست ها نیز جهت پیگیری به مسئولان ذیربط ارجاع داده می شود.

همشریان عزیز می توانند ضمن تماس با سامانه ۱۱۱ نتیجه اقدامات صورت گرفته در خصوص موضوع درخواست را بصورت روزانه و از طریق همین شماره تلفن پیگیری نمایند.

DSC_0002 DSC_0004 DSC_0008 DSC_0010

 

دراین مورد پیامهای از سوی شهر وندان ارسال شده که بخش مهم جهت استحضار نماینده عالی دولت در شهرستان مرند و اقدامات لازم انتشار می یابد
با سلام/ارتباط با این سامانه بدلیل ترافیک برقرار نشدکاش اقای فرماندار یک مصاحبه مطبوعاتی ترتیب میدادند یا جواب نظرات وسوالات این سایت را در این سایت یا به امیلشان میفرستادند

۱-در هفته تربیت بدنی صحبت از کارگروه وهمایش و… است ولی خبری از پیگیری زیر ساختها نظیر ورزشگاه طلسم وفراموش شده جدید مرند وتکمیل مجموعه ورزشی ولیعصر و… نیست؟!ایا شهر ۲۵۰ هزار نفری مرند لیاقتش فقط ورزشگاه شصت ساله قدیم هزار نفری است؟!

۲-تا زمانی که مرکز شهر بازگشایی نشود وپروژه جواهر به سرانجام نرسد شهر به مثابه قبرستانی خواهد بود که رکود در ان حرف اول را میزند!در عرض ۷ماه در چین شهر میسازند در عرض هفت سال نتونسته اند یک چاله را به سرانجام برسانند؟!ایا این شهر شورای تامینی دارد؟!تا که کی غیر بومی ها از ما بپرسند از سوراخ مرکز شهرتان چه خبر/!تموم شد بیاییم مرند؟

۳-سرانجام کلنگ زنی بیمارستان جدید مرند با این کمبود فضاهای درمانی منطقه چی شد؟!

۴-آخرین وضعیت راههای مواصلاتی وترانزیتی استان وبه سرانجام رسیدن دوبانده کردن قتلگاههای مرند-جلفا ومرند-ایواغلی ومرند-بناب و…وپل دولت اباد چی هست؟

۵-تکلیف صنایع اشتغالزا در شهرکهای صنعتی وشهرک مبل والیاف شیشه ای ونیروگاه مرند وطرحهای گردشگری وفاز۲تصفیه خانه مرند چی شد؟

۶-علت نبود اداراتی چون استاتدارد وتحقیقات صنعتی ومیراث فرهنگی وخانه صنعت وموزه به معنی واقعی وانتقال خون و… چیست؟!کاش معاون استاندار محترم یک گزارشی از عملکرد چند ماهه خود منتشر میکرد باسپاس منتظر جواب سوالات برای بار چندم میباشم…….