مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: دشمن احساس می‌کند که پروژه فشار حداکثری علیه جمهوری اسلامی شکست خورده و لذا امروز نقشه جدید دشمن تمرکز و ایجاد آشوب در داخل کشور است.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی، روز گذشته  با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت زاده امام جمعه مرند، داود گرشاسبی معاون استاندار و فرماندارشهرستان  ویژه مرند، برخی از مسئولان، بسیجیان و اقشار مختلف مردم در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در این مراسم اظهار داشت: برخی مسئولان و مدیران که نان نظام و مردم را می‌خورند، زیر علم فتنه‌گران سینه می‌زنند، برخی آقایان علی‌رغم تاکید مقام معظم رهبری، نه تنها فاصله و خط قرمز خود با فتنه را حفظ نکرده‌اند بلکه سعی می‌کنند در جامعه نسبت به فتنه و فتنه گران حساسیت‌زدایی کنند.

وی افزود: برخی مسئولان به جای اینکه فتنه‌گران و افراد در حصر را وادار به عذرخواهی از مردم کنند، از آن‌ها به صورت علنی حمایت می‌کنند و به دنبال رفع حصر سران فتنه هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا ادامه داد: مردم ایران در ۹ دی ثابت کردند که همانند سال های اول پیروزی انقلاب؛ پشتوانه مستحکمی برای انقلاب و نظام اسلامی بوده و از آرمان های انقلاب و رهبری دفاع خواهند کرد.
وی با بیان اینکه دشمن همواره به دنبال تضعیف پشتوانه مردمی نظام است، اضافه کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی از آرمان های متعالی انقلاب که با نثار خون هزاران شهید محقق شده، حمایت خواهد کرد.
حجت الاسلام کاملی فرد با اشاره به ابعاد مختلف فتنه سال ۸۸ گفت: با وجود اینکه این فتنه بزرگ خسارت های زیادی را به کشور و نظام اسلامی وارد کرد اما حضور مردم در صحنه و خلق حماسه ۹ دی موجب نمایان شدن قدرت و اقتدار نظام اسلامی برای جهانیان شد.