پس از 3 سال پیست اسکی پیام مرند رسما بازگشایی شد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرند گفت: پیست اسکی پیام مرند به عنوان بزرگ‌ترین پیست اسکی شمال‌غرب کشور بازگشایی شد. علی نجاری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار صداو سيما در مرند اظهار کرد: در نيمه هاي دي ماه با بارش برف سنگین در […]

پس از 3 سال
پیست اسکی پیام مرند رسما بازگشایی شد
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرند گفت: پیست اسکی پیام مرند به عنوان بزرگ‌ترین پیست اسکی شمال‌غرب کشور بازگشایی شد.

علی نجاری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار صداو سيما در مرند اظهار کرد: در نيمه هاي دي ماه با بارش برف سنگین در شهرستان مرند و ارتفاعات کوه “میشو” پیست اسکی مرند که به علت کمبود امکانات مشکلاتی برای ورزشکاران و ورزش‌دوستان زمستانی به وجود آورده بود، بالاخره بازگشایی شد و از اين هفته با نظارت و مديريت اداره ورزش و جوانان و هيئت پيست اسكي رسما براي شهروندان وورزش دوستان زمستاني خدمات و آماده پذيراي است .

وی گفت: با پیگیری‌های نماینده مردم مردم مرند و جلفا در مجلس و اختصاص اعتبارات ردیف بودجه تله‌های این پیست بازسازی شد و با ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان، آماده پذیرایی از شهروندان است.

نجاری اظهار کرد: پیست اسکی پیام مرند با قدمت بیش از 60 ساله یکی از قدیمی‌ترین پیست‌های کشور است که متاسفانه به علت کمبود اعتبارات، بی‌مهری مسئولان و فرسوده بودن بسیاری از امکانات جوابگوی شهروندان و ورزش‌دوستان اسکی نبود و مدتی تعطیل شده بود.

گفتنی است در ماه‌های اخیر مشکلات موجود در این پیست باعث شده بود که خبرنگار صداوسیمادر مرند پیگیر موضوع از مسئولان شهرستانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان بود و با انتشار مطالب گوناگون از مشکلات این مکان ورزشی آن هم از زبان خود ورزشکاران در خبرگزاری فارس، بالاخره پای مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی به شهرستان و منطقه باز شد تا این امر مورد رسیدگی قرار گیرد.

براساس اين گزارش محمد شروین اسبقیان به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان در بازدید اخیر از نزدیک با مشکلات این پیست اسکی آشنا شده و دستور اعزام کارشناسان فنی و سرپرست پبست اسکی استان را صادر کرد.

در بازدید صورت گرفته مشکلات مورد بررسی قرار گرفت که با حل مشکل آب و تله‌ها پیست همچنین بخش‌های خدمات سرویس‌ و تخصیص اعتبار لازم از این هفته به صورت رسمی توسط اداره ورزش و جوانان مرند،مدیریت پیست بازگشایی شد تا برای فعالیت ورزش‌‌های زمستانی دایر باشد.