پویش «نه به مواد مخدر» در راستای آگاهی افزایی در سطح جامعه جهت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در شهرستان مرند راه اندازی شد....

مهران فرجی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اخبار به روز مرند ، ابراز داشت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند در راستای آگاهی افزایی در سطح جامعه جهت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، فراخوان شهرستانی پویش «نه به مواد مخدر» را در مرند اعلام کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند با اشاره به نقش رسانه‌ها در آگاهی بخشی جامعه خاطرنشان کرد: با عنایت به نقش بی بدیل رسانه‌ها در آگاهی سطح جامعه و اهمیت فعالیت آنها در آگاهی افزایی و کاهش آسیب‌های اجتماعی، این اداره در نظر دارد در راستای اجرای مصوبات شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرند، نسبت به بهرهگیری از تمام توان و پتانسیل اصحاب رسانه، طی یک طرح پویش شهرستانی نسبت به آگاهی افزایی مخصوصاً در میان نسل جوان اقدام کند.

وی تاکید کرد: براساس این خبر به عنوان فراخوان مذکور از کلیه اصحاب رسانه، خبرنگاران، فعالین فضای مجازی و عموم شهروندان دعوت به عمل می‌آید که در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب که فعالین فضای مجازی را افسران جنگ نرم معرفی کرده‌اند و پیرو اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار، با مشارکت در این پویش، شعار «نه به مواد مخدر» را سرلوحه خود قرار داده و با انتشار پیام‌های هشداردهنده و تصاویر مربوطه و اطلاعات و مقاله‌های مرتبط، نسبت به آگاهی افزایی به جامعه به ویژه در میان نسل جوان در خصوص سو ء مصرف مواد مخدر و جلوگیری از ترویج این پدیده شوم در جامعه همت گمارده و نقش محوری خود را ایفا کنند.

فرجی تصریح کرد: این اداره ضمن ارزیابی عملکرد فعالین مجازی در عرصه رسانه در این پویش، از فعال‌ترین رسانه‌ها در این زمینه طی جلسات آتی شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان تجلیل به عمل خواهد آمد.