داود گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی، در پیامی شهادت سرلشکرحاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

 

انالله و انا الیه راجعون

منَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

شهادت رسم و هنر مردان خدا است آنانی که چون حاج قاسم سلیمانی اسطوره بوده و هستند و هرگز از یاد نمی‌روند چراکه در راستای تعالی دین اسلام مجاهدانه کوشیدند.

همان‌طور که قرآن کریم می‌گوید شهدا از فضیلتی که خدا نصیبشان کرده شادمان هستند و دراین‌ بین حاج قاسم سلیمانی که عمر خود را درراه خداشناسی و مجاهدت و جهاد گذاشت برای مردم اسطوره‌ای فراموش‌نشدنی است؛ اما باید گفت تداوم راه شهدا بهترین کارها است.

همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز فرمودند فقدان عزیزان برایمان سخت است اما باید راهشان را ادامه داد.

اینجانب شهادت سر لشکر حاج قاسم سلیمانی را خدمت رهبر معظم انقلاب ، خانواده های معظم شهدا و مردم شریف شهرستان مرند تسلیت گفته و چه سرانجامی زیباتر از شهادت که آرزو و پایان دنیای مادی ائمه اطهار (ع)، مجاهدان، صلحا و دوستداران راه حق و حقیقت و نقطه اوج تعالی انسان است و دشمن زبون از درک آن عاجز و درمانده است.

                                                                                              داود گرشاسبی

                                                                           معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند