علی نعمت زاده امام جمعه   مرند، دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم مردم و جلفا در مجلس شورای اسلامی و تقی کرمی معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان با صدور پیامی مشترک از حضور پرشور آحاد مردم شریف  و متدین شهرستان مرند در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کردند.   بسم الله الرحمن […]

علی نعمت زاده امام جمعه   مرند، دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم مردم و جلفا در مجلس شورای اسلامی و تقی کرمی معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان با صدور پیامی مشترک از حضور پرشور آحاد مردم شریف  و متدین شهرستان مرند در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کردند.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم سرافراز، متدین، ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان مرند

بار دیگر حضور افتخارآمیز، به یاد ماندنی و دشمن‌شکن شما ولی نعمتان اصلی انقلاب ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مطلع الفجر پیروزی حق بر باطل و در سالروز انفجار نور (یوم الله ۲۲ بهمن) و در طلیعه معطر سی و هفتمین بهار پیروزی برگ زرین دیگری بر افتخارات بزرگ انقلاب اسلامی افزود.

حضور با شکوه و پر از شور شما مردم شهرستان مرند از هر قشر ،بار دیگر یکی از بی‌نظیرترین حماسه‌های حضور مردمی را خلق کرد، نشانگر تصویر بی‌بدیلی از وحدت، همبستگی، هوشمندی و بیداری مردمی است که موجبات حفظ و تثبیت و تقویت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است.

شما مردم شجاع و غیور شهرستان مرند همانند سال‌های گذشته پرشورتر و دشمن‌شکن در این گردهمایی بزرگ انقلاب شرکت و با آرمان‌های امام راحل عظیم‌الشان و شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت نموده و جلوه‌های بی‌نظیری از شکوه و اقتدار ملی را ترسیم نمودید.

اینجانبان بر خود فرض می‌دانیم از حضور حماسی و پرشور همه آحاد مردم شریف شهرستان ، خانواده های معظم شهدا ، روحانیون معزز ، در راهپیمایی سراسری یوم‌الله ۲۲ بهمن که موجب تداوم اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی شده تقدیر و تشکر فراوان نموده و از درگاه حضرت حق دوام توفیق و سلامت مقام معظم رهبری و بهروزی و پیروزی شما مردم صبور، فهیم و فرهیخته را مسئلت داریم.

علی نعمت زاده امام جمعه شهر مرند ،کتر محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی ، تقی کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند