در پی در گذشت والده مگرمه حجت السلام نعمت زاده امام جمعه محبوب شهرستان مرند و رئیس شورای خیرین سلامت این شهر ستان نیز با صدور پیام تسلیتی در گذشت با نوی واکار (الحاجیه خانم جعفری )را به حضور امام جمعه و خانواده محترمشان تسلیت گفتند . در قسمتی از این پیام آمده است : […]

در پی در گذشت والده مگرمه حجت السلام نعمت زاده امام جمعه محبوب شهرستان مرند و رئیس شورای خیرین سلامت این شهر ستان نیز با صدور پیام تسلیتی در گذشت با نوی واکار (الحاجیه خانم جعفری )را به حضور امام جمعه و خانواده محترمشان تسلیت گفتند .

در قسمتی از این پیام آمده است :

خبر در گذشت بانوی فداکار والده محترمه امام جمعه و رئیس شورای خیرین سلامت شهرستان مرند درا به حضور مبارک حجت السلام وامسلمین نعمت زاده و خانواده آنمرحومه تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال شادی روح آنمرحومه و صبر بردباری برای خانواده شان از در گاه ایزد متعال مسدلت مینماییم .

مدیراجرایی شورای خیرین سلامت شهرستان مرند – محمد رضا اباذری 

********************************************************************************************************************

همچنین از طرف اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران شهرستان مرند نیز با ارسال پیامی به دفتر پایگاه خبری اخبار به روز مرند  در گذشت والده محترمه امام جمعه محبوب شهرستان مرند (الحاجیه خانم جعفری )را به خانواده های نعمت زاده مخصوصا امام جمعه محترم تسلیت  گفته و از محضر خداوند متعال شادی و مغفرت روح بانوی محترمه والده گرامی امام جمعه شهرستان مرند را خواستار شدند .

هیئت مدیره اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران شهرستان مرند