به گزارش اخبار به روز مرند به نقل از فارس :اسماعیل جبارزاده عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: دکتر روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران به همراه اعضای هیئت دولت تدبیر و امید روز چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت وارد تبریز می‌شود. استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای انجام این سفر فراهم شده است، افزود: […]

 به گزارش اخبار به روز مرند به نقل از فارس :اسماعیل جبارزاده عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: دکتر روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران به همراه اعضای هیئت دولت تدبیر و امید روز چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت وارد تبریز می‌شود.

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای انجام این سفر فراهم شده است، افزود: صبح امروز در جلسه‌ای که با رئیس جمهور و تعدادی از وزرا و معاونین ایشان داشتیم گزارشی از وضعیت استان و اقدامات انجام یافته برای سفر استانی هیئت دولت را ارایه کردیم.

جبارزاده خاطرنشان کرد: طبق تصمیم دکتر روحانی، کاروان تدبیر و امید روز چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت میهمان مردم تبریز و استان آذربایجان شرقی بوده و اولین برنامه رئیس جمهور در این سفر نیز دیدار عمومی با اقشار مختلف مردم شریف و بزرگوار استان خواهد بود.

وی همچنین اعلام کرد: سایر برنامه‌های رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت در این سفر متعاقبا به اطلاع مردم شریف استان خواهد رسید.

سفر دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان به تبریز هفدهمین سفر استانی هیئت دولت خواهد بود.

گزارش فارس حاکی است، رئیس‌جمهور و کاروان تدبیر و امید، پیش از این به استان‌های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان‌جنوبی، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان و فارس سفر کرده‌اند