کشف خودرو مسروقه کمتر از یک ساعت دستگیری 2 سارق سابقه‌دار خودرو در مرند فرمانده انتظامی مرند از کشف یک دستگاه خودرو مسروقه در کمتر از یک ساعت پس از وقوع سرقت خبر داد. به گزارش خبرنگار صداو سیمااز مرند، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: در پی اعلام خبر سرقت […]

کشف خودرو مسروقه کمتر از یک ساعت
دستگیری 2 سارق سابقه‌دار خودرو در مرند

فرمانده انتظامی مرند از کشف یک دستگاه خودرو مسروقه در کمتر از یک ساعت پس از وقوع سرقت خبر داد.

به گزارش خبرنگار صداو سیمااز مرند، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: در پی اعلام خبر سرقت خودروی پراید بلافاصله طرح مهار اجرا ورود خروجی شهر توسط تمام عوامل انتظامی مسدود و اقدامات موثر در اجرای طرح انجام گرفت و دستورات لازم نیز به تمامی عوامل انتظامی صادر شد.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: مأموران پر تلاش و خستگی ناپذیر شهرستان پس از اجرای طرح مهار و گشت‌زنی محسوس و غیرمحسوس در حوزه استحفاظی خودروی مذکور در مسیر جاده کمربندی خودرو را تا جلو کلانتری تعقیب و متعاقب آن خودرو سرقتی را با دو نفر سارق سابقه دار به نام‌های «ی- ش »، «ع- الف» توقیف و سارقان را دستگیر و خودرو به پلیس آگاهی انتقال یافت.

این مقام انتظامی اعلام داشت: تحقیقات لازم در این خصوص صورت و دستگیر شدگان به 12 فقره سرقت باطری خودرو در سال 91 در سطح این شهرستان و چند فقره سرقت خودروی پراید در تبریز حوالی آبرسان اقرار و گفتند پس از سرقت محتویات داخل خودرو آن‌ها را در مسیر دیگری بلا صاحب رها می‌کردند.

فرمانده انتظامی مرند خاطرنشان کرد: عوامل انتظامی شهرستان به صورت 24 ساعته آماده بوده و هیچگونه اجازه ای به مجرمین برای از بین بردن امنیت و آرامش مردم نخواهند داد و از مردم خواست در صورت مشاهده تمام موارد مشکوک بدون فوت وقت مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اطلاع دهند.