فرمانده انتظامی مرند ازکشف انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش اخبار به روز مرند : به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” کاظم دهقانی”در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران حین کنترل خودروهای عبوری در محور های مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه کامیون مشکوک […]

فرمانده انتظامی مرند ازکشف انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش اخبار به روز مرند : به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” کاظم دهقانی”در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران حین کنترل خودروهای عبوری در محور های مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.
این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از کامیون توقیفی، تعداد ۳۰ هزار نخ سیگار، ۳۸ ثوب کاپشن زنانه، ۲۲ حلقه لاستیک و ۳۵۰ عدد چوب بیلیارد قاچاق کشف شد؛ برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی مرند با اشاره به اینکه در این راستا کامیون توقیف و دو نفر متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند، تصریح کرد: تشدید مبارزه با قاچاق کالا محوری ترین برنامه نیروی انتظامی به شمار می آید و این مهم در تحقق مسیر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بسیار کارگشا است .