فرمانده انتظامی مرند گفت: با هوشیاری و اقدام بموقع ماموران کلانتری ۱۴  شهر زنوز از توابع  این شهرستان کالای قاچاق به ارزش۵میلیارد ریال کشف شد. به گزارش اخبار به روز مرند ، سرهنگ “علی طاحونی” در تشریح این خبرگفت: ماموران کلانتری ۱۴ زنوزدر پی کسب خبر مبنی بر حمل محموله کالای قاچاق غیر مجاز با یک دستگاه خودرو کامیون ،بلافاصله […]

فرمانده انتظامی مرند گفت: با هوشیاری و اقدام بموقع ماموران کلانتری ۱۴  شهر زنوز از توابع  این شهرستان کالای قاچاق به ارزش۵میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش اخبار به روز مرند ، سرهنگ “علی طاحونی” در تشریح این خبرگفت: ماموران کلانتری ۱۴ زنوزدر پی کسب خبر مبنی بر حمل محموله کالای قاچاق غیر مجاز با یک دستگاه خودرو کامیون ،بلافاصله عوامل آن یگان در سه راهی زنوز مستقر و کامیون فوق را متوقف و جهت بررسی بیشتر به کلانتری انتقال دادند.

وی افزود: در بررسی و بازدید از آن تعداد ۷۰ قلم انواع مختلف کالای قاچاق شامل ، تعداد ۱۲ هزار و ۲۹۶ ثوب البسه بچگانه و زنانه ومردانه در طرح ها و رنگهای مختلف، تعداد ۴۶۱ جفت انواع کفش مردانه زنانه و بچگانه، تعداد ۳۳۳ عدد انواع عینک آفتابی وتعداد ۱۵۸ عدد کمربند خارجی جمعا به ارزش تقریبی ۵ میلیارد ریال کشف و بدلیل اینکه راننده برای اقلام فوق هیچگونه مدارک گمرکی ارائه ننمود  با تشکیل پرونده به همراه اقلام مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان تحویل گردید وخودرو وی نیز جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ انتقال شد.

فرمانده انتظامی مرند درخاتمه گفت  :نیروی انتظامی در کنار مردم و مسئولین  با تمام وجود در صحنه برای تامین آسایش و امنیت شهروندان شبانه روزی از تلاش خودشان دریغ نکرده و نخواهند کرد از  شهروندان  خواست  در صورت برخورد با هرگونه قاچاق کالا مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.