علی کوه کمری رییس ستاد دهه فجر شهرستان مرند بر مستند سازی تمامی برنامه های دهه فجر شهرستان مرند تاکید کرد .   در سال 1390 ستاد دهه فجر شهرستان مرند در بین ستاد های بزرگداشت دهه مبارک فجر شهرستانها حایز رتبه اول شده بود و این کار با تکیه بر اجرای منظم و به […]

علی کوه کمری رییس ستاد دهه فجر شهرستان مرند بر مستند سازی تمامی برنامه های دهه فجر شهرستان مرند تاکید کرد .

 

در سال 1390 ستاد دهه فجر شهرستان مرند در بین ستاد های بزرگداشت دهه مبارک فجر شهرستانها حایز رتبه اول شده بود و این کار با تکیه بر اجرای منظم و به موقع برنامه ها و آذین بندی یکدست و یکپارچه شهر و فعالیت خوب تمامی کمیته های برگزاری دهه فجر شهرستان بدست آمده بود .

 

رییس ستاد  دهه فجر شهرستان مرند با اعلام این مطلب که امسال هم همانند سال قبل با هماهنگی های به عمل آمده انشاء الله برنامه های خوبی در بزرگداشت دهه فجر و اعلام دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان مرند خواهیم داشت افزود باید تمامی برنامه ها  در موعد مقرر و با هماهنگی خوب اجرا شوند و همچنین از همه برنامه ها باید مستند سازی صورت گیرد .

 

امسال هم همانند سالهای پیش  برنامه های خوب و متنوع فرهنگی ، ورزشی و بهره برداری از پروژه ها و نمایشگاههای کتاب و … در دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد .