کمکهای مردمی برای سیل زدگان باید به صورت منسجم صورت گیرد

 

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: با هماهنگی های انجام شده توسط مسئولین استانی با استانداری ایلام نیازهای آن استان اعلام و تمامی امکانات موکب های آذربایجان شرقی به ایلام اعزام و در آن استان مستقر می شوند.
وی اظهار داشت: ستاد بازسازی عتبات آذربایجان شرقی به عنوان هماهنگ کننده موکب ها و دریافت کمک های مردمی در استان انتخاب شده است.

وی افزود: استان آذربایجان شرقی ، استان معین در کمک رسانی به استان ایلام است و مردم شهرستان مرند کمکهای نقدی و غیر نقدی بسیار عالی که به صورت خود جوش بوده انجام داده اند.

گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد : کمکهای مردمی باید به صورت منسجم تر شکل بگیرد و ادارات کمیته امداد ، بهزیستی ، هلال احمر و اتاق اصناف و سایر سازمانهای مردم نهاد به صورت منسجم کمکهای دریافتی از سوی مردم را از طریق موکب به مناطق سیل زده اعزام نمایند .

وی تاکید کرد : در استان ایلام موکب هایی از سوی شهرستان مرند برای خدمات رسانی بهتر به مردم بر پا شده و روزانه به تعداد ۲ هزار غذای گرم در بین مردم توزیع می کند که نیاز به حمایت از سوی مردم در جهت خدمات رسانی بهتر به هم میهنان را دارد .

فرماندار ویژه شهرستان مرند افزود: موکب شهرستان با همکاری ادارات ذیربط در جهت جذب کمکهای مردمی و نیروی انسانی مورد نیاز برای ارائه خدمات بهتر همکاری داشته باشد .

در ادامه این جلسه جمعی از مسئولین شهرستان با اهدا مبالغی به مناطق سیل زده کمک کردند .