باتوجه به اینکه هر سال روز ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر نامگذاری شده است مراسم قدردانی از کارگران شهرداری مرند  انجام و از زحمات آنها در زمینه های مختلف خدمتگزاری به شهروندان تجلیل شد.    به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند ، در این مراسم که شهردار مرند، رئیس شورای اسلامی شهر و […]

باتوجه به اینکه هر سال روز ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر نامگذاری شده است مراسم قدردانی از کارگران شهرداری مرند  انجام و از زحمات آنها در زمینه های مختلف خدمتگزاری به شهروندان تجلیل شد.

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند ، در این مراسم که شهردار مرند، رئیس شورای اسلامی شهر و کارگران شهرداری حضور داشتند :کارگران سرمایه های اصلی نظام جمهوری اسلامی  در ارایه خدمات مطلوب برای پاکیزگی و عمران و آبادانی شهر محسوب می باشند ضمن اشاره به سال جهاد اقتصادی از زحمات صادقانه کارگران شهرداری در بخش های مختلف قدردانی نموده و خواستار اتخاذ تدابیر لازم در صرفه جویی و بازدهی بیشتر شد .

 رسول جسین زاده در ادامه افزود با توجه به اینکه بعلت برخی از مشکلات بوجود آمده همکاران درر شهرداری زو کارگران بدون دریافت ۵الی ۶ ماه حقوق در مقا بل  چنین مشکلات اقتنصادی همچناناز هیچ کو ششی برای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان و خدمات رسانی شهریدر حفظ و پاکیزگی شهر  شبانه روز تلاش کردند واقعا جای تقدیر و تشکر مضاعف هستند .
وی با بیان اینکه بعلت دبدهی های چندین ساله به تامین اجتماعی نزدیک به ده میلیارد تومان ئشهرداری ازبابت عدم پرداخت دحق بیمه کارگران و پرسنل خدوم شهرداری بدهکار است طبق برنامه ریزیهای انجام شده و تعامل با اعغضای محترم شورای شهر مرند و مسئولین تامیم اجتماعی در تلاش هستیم تا این بدهی را بروز رسانی و سپس اول حق بیمه کارگران و پرسنل شهرداری واریز و حقوق و مزایای را در وقت وموعد مقرر پرداخت کنیم .
شهردار مرند همچنین گفت شهرداری  یک نهاد مردمی است که بدون اعتبارات دولتی توسط مشارکت همین مردم اداره می شود اظهار داشت  : اینجانب در حدود سه ماه است بعنوان خدمتگذار و خادم در شهرداری مرند خدمت شهروندان و پرسنل محترم هستم برنامه اولویت خدمات رسانی را در دیدارهای مردمی که هر هفته روزهای یکشنبه  نیز با شهروندان برگزار می شود تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به جد مطالبات برحق شهروندان و کارگران و پرسنل شهرداری قرار داده ودر مقابل این همه تلاش کارگران که با این وضعیت مالی شهرداری همچنان شبانه روز تلاش کرده و می کنند وظیفه خدمات رسانی و زیبا سازی شهر دریغ ننموده و نمونه از اقدامات را در زیبا سازی چهره قدیمی شهر مرند به عینه مخصوصا در شب قایل رویت است .
شهردار مرند اعلام کرد:حفظ کرامت انسانی، تامین حقوق و معیشت و ایجاد فضایی امن برای کار و تلاش از وظایف شهرداری در قبال مجموعه کارگران فعال در بدنه مدیریت شهری است و تاکید می کنم مدیران مناطق، سازمان ها و معاونین بر تعاملات فی مابین کارگر و کارفرما نظارت دقیق داشته باشند تا خدای ناکرده حقوق یک کارگر هم تضییع نشود. از راه اندازی فروشگاه مصرف شهرداری مرند با مشارکت  شرکنهای خدماتی و تجاری و مواد غذایی خبر داد .
وی خاطر نشان کرد در دیدارهای مردمی و تماسهای مکرر توسط شهروندان و بازدیدهایی که از شهر داشتیم چهره فعلی شهر مرند بافت قدیمی و چاله های بوجود آمده و عدم آسفالت معابر عمومی و کوچه ها در شان شهروندان مرندی رضایت بخش نمی باشد .
حسین زاده افزود در زیبا سازی و خدمات دهی مطلوب بیشترین سهم توسط کارگران زحمت کش شهرداری انجام می شود گفت : در این زمینه طبق مصوبه ای که به شورای محترم شهر ارسال و مورد تصویب قرار گرفته کلیه معابر و کوچه های شهر مرند  در مدت زمانی  سه ماهه اول امسال آسفالت ریزی و لکه گیری خواهند شد
IMG_0395
بی پروا رئیس شورای اسلامی شهر مرند نیز  در ابتدایی این مراسم  گفت :باتوجه به نامگذاری سال جاری به عنوان سال جهاد اقتصادی اظهار امیدواری نمود شورای شهر با اتخاذ تدابیر لازم، اقدامات مؤثری را در زمینه کاهش مشکلات مرتبط با پرسنل شهرداری ، همفکری و تعامل روزافزون میان شورا و شهرداری و ارتقای نمودار عملکردی شهرداری بعمل آورد.
در خاتمه این مراسم  که با  خضور اعضای شورای اسلامی شهر مرند  و مسئولین واحدها وکارگران شهرداری مرند در فرهنگسرای شهرداری برگزار می شد به رسم یادبود از خانواده پاکبان نمونه مرحوم علی آقایی و تعدای از پرسنل  و کارگران نمونه با اهدای لوح تقدیر  و هدیه از  زحمات شبانه روزی آنان  تجلیل شد .
IMG_0458 IMG_0454 IMG_0447 IMG_0428 IMG_0431 IMG_0434 IMG_0445 IMG_0409 IMG_0408 IMG_0392
IMG_0451IMG_0386
IMG_0443