به گزارش اخبار به روز مرند :دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند به همراه مسئولان اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و بسیح دانشجویی مرند با خانواده های دانشجویان معظم شهدا و ایثارگران دیدار کردند. سیفی در جمع خانواده های شهدا با گرامیداشت یاد خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم و ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین […]

به گزارش اخبار به روز مرند :دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند به همراه مسئولان اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و بسیح دانشجویی مرند با خانواده های دانشجویان معظم شهدا و ایثارگران دیدار کردند.

سیفی در جمع خانواده های شهدا با گرامیداشت یاد خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم و ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: یکی از ضروریات مهم برای ادامه مسیر شهدا و از مهمترین امور برای حفظ و احیای ارزش هایی که شهدا برایش جان خویش را فدا کردند، امر به معروف و نهی از منکر است که اگر خوب به آن عمل شود می‌توان گفت تا حد زیادی به وظیفه و رسالتی که بر دوشمان هست عمل کرده ایم .

علی گلمحمدی معاون دانشکده سما نیز گفت: حفظ و منزلت دانشجویان شاهد و امور ایثارگر و رسیدگی به امورات آنها در دانشگاه یکی از اهداف بسیار مهم دانشگاه آزاد اسلامی است و ما از فرزندان شهدا و یادگاران آنها می خواهیم در برنامه فرهنگی دانشگاه یار و یاور ما باشند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند و دانشکده سما خادم دانشجویان شاهد وایثارگر است.

در ادامه این دیدار مدرک تحصیلی شهید سید محمد سیدنژاد که از سوی معاونت سما به خانواده آنان اهدا شد.

شهید سید محمد سید نژاد دانشجوی رشته مکانیک دانشکده سما اخیراً در حین ماموریت بر اثر تصادف به شهاد رسیده است.

در این دیدار علی گلمحمدی معاون سما، سیفی مدیر فرهنگی، خبیر نیا نماینده بنیاد شهید، محمدرضا بخشی مسئول ستاد شاهد و ایثارگران و حمید وند مسئول امور خواهران غلام رضا مجیدی فرمانده بسیج دانشجویی و سپاسی از دفتر بسیج دانشجویی از خانواده معظم شهید سید محمد سیدنژاد و شهید منیفی دیدار کردند.

در این مراسم قبور مطهر شهدا با گلاب محمدی شست‌وشو داده شد.