روز جمعه دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل راه و شهرسازی و مدیر کل راه آهن استان آذربایجان شرقی از روستاهای مرند بازدید کردند .  ، در این بازدید چند ساعته دکتر حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا و با همراهی علیزاده مدیر […]

روز جمعه دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل راه و شهرسازی و مدیر کل راه آهن استان آذربایجان شرقی از روستاهای مرند بازدید کردند .


 ، در این بازدید چند ساعته دکتر حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا و با همراهی علیزاده مدیر کل راه و شهرسازی و موسوی مدیر کل راه آهن استان آذربایجان شرقی ، معاون فرماندار شهرستان مرند و بخشدارمركزي و يامچي شهرستان مرند صورت گرفت ، ضمن بازدید از روستاهای : تازه کند ، دولت آباد ، ابرغان ، کندلج ، پیام و شوردرق ، مشکلات مردم این منطقه را رصد نمودند و راهکارهایی برای رفاه عمومی مورد بررسی قرار گرفت

 ، نماینده مردم مرند و جلفا ، روز جمعه با وجود گرمای طاقت فرسا در روستاهای مذکور حضور یافتند و به سخنان و در دل های مردم خون گرم 6 روستا از توابع شهرستان مرند گوش داد.

احداث یک راه جدید به منظور تسهیل در عبور و مرور روستای تازه کند ، احداث یک پل جدید در راه روستایی دولت آباد – مرند ، تعریض و طرح ویژه برای تسهیل در عبور و مرور مرکز دهستان میشاب شمالی (کندلج) ، ساماندهی و رسیدگی به زیر گذر ورودی روستای شوردرق ، تعریض و ایجاد پل جدید در راه روستایی ابرغان از عمده خواسته ای مردم این روستاها بود.

دکتر حسن نژاد در گفتگویی تصریح کرد : ماهم به خوبی مشکلات روستاییان عزیز را درک می کنیم و برای رفع آن تا حد امکان توان خود را بکار گرفته ایم، اما صبر و حوصله مثال زدنی این قشر سختکوش جامعه همواره یاری کننده مسئولان برای رفع مشکلات بوده است که جای تقدیر دارد.

، بیشتر این درخواست های روستائیان مربوط به دو اداره کل راه و شهرسازی و راه آهن می شد . (عكاس-مهدي درخشاني)