نماز عید قربان صبح امروز  همزمان با سراسر کشورمان در مرند مصلی امام خمینی (ه)مسجد جامع این شهرستان با حضور با شکوه مردم ولایت مدار شهرستان مرند به امامت حجت السلام نعمت زاده اقامه شد . امام جمعه مرند در خطبه های نمازعید قربان با اشاره به فضلیت معنوی و مذهبی این روز در امتحان سختی […]

نماز عید قربان صبح امروز  همزمان با سراسر کشورمان در مرند مصلی امام خمینی (ه)مسجد جامع این شهرستان با حضور با شکوه مردم ولایت مدار شهرستان مرند به امامت حجت السلام نعمت زاده اقامه شد .

امام جمعه مرند در خطبه های نمازعید قربان با اشاره به فضلیت معنوی و مذهبی این روز در امتحان سختی که حضرت ابراهیم (ص)در مقابل فرمان خداوند متعال بهترین و ارزشمند ترین خودش را قربانی می کرد  .

حجت السلام نعمت زاده  ضمن تبریک دهه ولایت، عید قربان، امامت حضرت ابراهیم خلیل علیه السلام و عید غدیر، امامت امیر المومنین علیه السلام را به عموم مسلمین  گفت : عید قربان یعنی برای تقرب به خدا باید از عزیزان  در راه خداوند گذشت و قربانی کرد.

وی افزود :لحمد لله به برکت نظام علوی و انقلاب اسلامی در ایران نظم نوین جهانی با ظهور«قدرت ولایت الهی» در حال شکل گیری است که مردم مومن ایران شایسته این تحول و رسالت تاریخی قرار گرفته است.

DSC_0870 DSC_0873 DSC_0874 DSC_0875 DSC_0876 DSC_0877