معاون استاندار آذربایجان شرقی در مراسمی که به مناسبت هفته معلم در روستای دیزج قربان برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت : حضور شما عزیزان در همراهی از مسئولین در کلیه مراسمات و برنامه ها و در تمامی صحنه های ، نشان از همدلی و همراهی شما اهالی از مسئولین دارد و وظیفه مسئولین در […]

معاون استاندار آذربایجان شرقی در مراسمی که به مناسبت هفته معلم در روستای دیزج قربان برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت : حضور شما عزیزان در همراهی از مسئولین در کلیه مراسمات و برنامه ها و در تمامی صحنه های ، نشان از همدلی و همراهی شما اهالی از مسئولین دارد و وظیفه مسئولین در ارائه خدمت را سنگین تر می کند .

به گزارش اخبار به روز مرند :کرمی در ادامه با اشاره به مشکلات روستا از جمله کم آبی اظهار داشت : اساسی ترین مشکل این  منطقه و حتی کل شهرستان  مرند  مشکل کم آبی است که در این زمینه با شخص جناب وزیر و استاندار محترم آذربایجان شرقی جلسات و مذاکراتی انجام داده ایم.

وی گفت: متاسفانه در سالهای قبل به وسیله تانکر به برخی روستا ها آبرسانی صورت می گرفت که امیدواریم امسال این مشکل کمتر شود .

کرمی افزود : تنها راه حل مشکل کم آبی شهرستان انتقال آب ارس به شهرستان است که در این صورت علاوه بر شهرها ۸۰درصد روستاها از آب شرب بهره مند خواهند شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به اهمیت پروژه و همت دولت تدبیر و امید در این زمینه افزود : مبلغ ۳۸ میلیارد تومان اعتبار توسط دولت تدبیر و امید برای اجرای پروژه (لوله گذاری ) آن تخصیص یافته که در سال جاری تا بخش هرزندات اجرایی خواهد شد و امیدوارم با این طرح زیر بنایی مشکل کم آبی شهرستان بر طرف شود .

شایان ذکر است در جلسه  دیگری  که در مدرسه صداقت روستای دیزج قربان برگزار شد ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند مبلغ ۵۰ میلیون ریال جهت آسفالت محوطه مدرسه اهدا نمود

۳۶  ۱۶ ۴۶   ۵۵ ۶۳   ۷۳ ۱۰۲   ۱۲۲

۲۱۱

 

منبع : اقای علیرضا کرامت مدیر روروابط عمومی فرمانداری ویژه مرند