اسب چوبی (تاختا آت) جدیدترین اثر فیلم ساز مرندی، یونس شهباز با طی مراحل تصویربرداری و تدوین آماده نمایش شد. به گزارش اخبار به روز مرند :اسب چوبی (تاختا آت) جدیدترین اثر فیلم ساز مرندی، یونس شهباز با طی مراحل تصویربرداری و تدوین آماده نمایش شد. اسب چوبی با مضمون همدلی و همزبانی، روایت دو نوجوان روستایی […]

اسب چوبی (تاختا آت) جدیدترین اثر فیلم ساز مرندی، یونس شهباز با طی مراحل تصویربرداری و تدوین آماده نمایش شد.

به گزارش اخبار به روز مرند :اسب چوبی (تاختا آت) جدیدترین اثر فیلم ساز مرندی، یونس شهباز با طی مراحل تصویربرداری و تدوین آماده نمایش شد. اسب چوبی با مضمون همدلی و همزبانی، روایت دو نوجوان روستایی است که برای اجرای نمایش اسب چوبی به روستای مجاور سفر می‌کنند که در این بین با حوادثی روبرو می‌شوند.

اسب چوبی (تاختا آت) جدیدترین اثر فیلم ساز مرندی، یونس شهباز با طی مراحل تصویربرداری و تدوین آماده نمایش شد.

اسب چوبی با مضمون همدلی و همزبانی، روایت دو نوجوان روستایی است که برای اجرای نمایش اسب چوبی به روستای مجاور سفر می‌کنند که در این بین با حوادثی روبرو می‌شوند.

یونس شهباز متولد سال ۱۳۵۴ از روستای ولدیان شهرستان خوی می باشدکه فعالیتهای هنری خود در زمینه فیلم‌سازی را از سال ۱۳۸۸ آغاز نموده است و تاکنون در ۲۰ فیلم کوتاه به‌ عنوان نویسنده و کارگردان حضورداشته و مؤلف دوکتاب با عنوان های «به رنگ آب» و «سجده بر خاک» می باشد. وی همچنین در قریب به ۵۰ فیلم به عنوان تصویر بردار و تدوینگر فعالیت داشته و نیز نویسندگی و کارگردانی فیلم های کوتاه «مدادهای رنگی» و « اولی ها» که نامزد دریافت فانوس پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار شدند را در کارنامه خود دارد.

تصویر برداری اسب چوبی (تاختا آت) در روستای ولدیان شهرستان خوی و روستاهای حومه شهرستان مرند انجام‌گرفته است، که به‌زودی شاهد رونمایی از آن خواهیم بود.