همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر از ۲۶ طرح مخابراتی در مرند بهره برداری شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :این طرح ها با ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار توسط اداره مخابرات شهرستان مرند اجرا شده است.
معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مرند روز یکشنبه در آیین افتتاح طرح های مخابراتی در این شهرستان، با اشاره به نقش مهم مخابرات در دنیای امروز اظهار داشت: مخابرات ابتدا نقش ارتباطی داشته اما اکنون در تمام حوزه های زندگی وارد شده است.
داود گرشاسبی ادامه داد: مخابرات نقش اساسی در موضوع زمان دارد و در کنار ایجاد تحولات در بخش های مختلف، سازنده بوده و فرهنگ و اقتصاد و صنعت آینده را شکل می دهد.
وی همچنین در خصوص اهمیت فضای مجازی نیز گفت: ما باید دنبال استفاده بهتر از فضای مجازی بوده و با تولید محتوا آن را به فرصت تبدیل کنیم.
گرشاسبی با اشاره به نقش فضای مجازی در اقتصاد افزود: با توجه به اهمیت فضای مجازی در حوزه های مختلف، باید برای بهره گیری از آن بخصوص در زمینه اقتصاد و ایجاد اشتغال استفاده کرد.
وی گفت: اکنون باید حال و آینده مان را بر بستر مخابرات و فضای مجازی شکل داده و از آن بعنوان وسیله ای برای کسب درآمد نگاه کنیم.
به گزارش حبرنگار ما ، امروز همچنین آب شرب روستای وانلوجق با اعتبار ۹ میلیارد ریال در شهرستان مرند افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

افتتاح تامین آب شرب روستای وانلوجق با اعتبار ۹۰۰ میلیون تومان

DSC_0011

DSC_0013

افتتاح همزمان ۲۶ طرح مخابراتی با اعتبار دو میلیارد و سیصد و پنجاه هزار تومان

DSC_0019